Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! A barátnőtök melyik...

Férfiak! A barátnőtök melyik mondata (i) melengetik meg a szíveteket?

Figyelt kérdés

Pl. nekem mindig jól esik ha azt mondja a barátom, hogy gyönyörű vagyok.

Nektek mi esik jól szavakban?


2019. dec. 7. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Konkrét szavak nem jut az eszembe, max az, ha becézget, én a tetteiből érzem inkább a szeretetet és a melegséget.

Pl.: mikor feszültebb vagyok és ő elkezd bohóckodni, akkor nagyon tudom szeretni és egyből lazább leszek én is. Vagy amikor este vacsorával vár (még ha rendelt is eljátsza, hogy ő készítette), be van készítve hozzá a bor és egy film. Azt is nagyon szeretem mikor csak úgy órákig fürdünk a kádban és közben beszélgetünk.

2019. dec. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Nekem ez a kedvenc mondatom ami megdobogtatja a szívem: "Csináljuk hátulról!"
2019. dec. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
73%

Nekem főként az olyanok tudnak jól esni, amikor egy hosszabb távol töltött időszak után megjegyzi, hogy mennyire várta már, hogy itt legyek - mindig érezni rajta az őszinte örömet és lelkesedést. Illetve szeretem, amikor a külsőmmel kapcsolatban tesz valamilyen megjegyzést pl. imádja, hogy mindig ilyen sármos vagyok.


Hozzátéve, hogy volt olyan párom, aki szinte csakis kizárólag a szexuális teljesítményem dícsérte. Na az elég szokatlan volt! :)

2019. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!