Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van ami nyomja a szíveteket?

Van ami nyomja a szíveteket?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor nekem nyugodtan elmondhatjátok és ha tudok segítek!

Tudom furcsa, hogy csak így de nagyon szeretek másoknak segíteni.

További szép napot!:)



2014. aug. 30. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Üdv! Nekem már nem lehet jó napom :( Főleg, hogy most derül ki nem sokára, hogy egy beteg állat vagyok e :( ( Empátiazavaros).
2014. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Kedves Tőled, de ezt csak én, magamban tudom megoldani. :)

Meg az idő...

2014. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor sok sikert neked! Remélem hamar megoldódik a problémád!:)
2014. aug. 30. 13:08
 4/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__59726..


Én vagyok a 6-os válaszoló. Szerinted?

2014. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Eléggé nyomasztó, hogy nincsenek barátaim, és nem bírnak elviselni az emberek, mert egy irritáló ember vagyok, vagy unalmas, vagy passzolom, de nem bírnak, az tuti...
2014. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Hát bevallottam a fiúnak aki tetszett hogy szeretem de ő nem érez így:-( sajnos ebben nem tudsz segíteni.
2014. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az eléggé bánt, hogy teljesen számítógép függő lettem, napi 10 órát játszok. Megbuktam év végén, ráadásul úgy, hogy mindenből 3-as 4-es voltam, és egyetlenegy tárgyból 1-es. Osztálytársaim el sem akarták hinni, azthitték viccelek, mikor mondtam. Barátnőm nem is volt még egy sem, valószínűleg nem is lesz, szerintem én olyan személyiség vagyok, akinek nincs szüksége társra (aszexuális, vagy nemtudom mi a jó szó rá). Tehát függő vagyok, hülye, és sosem volt még barátnőm összességében :D De nem igazán vagyok elkeseredve, nem nyomja a szívemet, de lehet hogy más ember már rég öngyilkos lett volna, nemtudom.
2014. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az hogy magányos vagyok és a közelben egy csomóan utálnak, el szeretnék költözni messzire az országban de esélyem sincs rá, és tudom hogy amíg itt maradok ezen a környéken, normális életem nem lehet. Jó lenne új életet kezdeni tiszta lappal máshol, csak egyelőre nincs rá lehetőség jó ideig.
2014. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is nyomja több dolog, de legfőképp az, hogy szeretnék naponta 2-3X dugni fiatal lánnyal, de nem jön össze. Segítesz?
2014. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

nekem van egy hatalmas problémám! :( 7 és fél éve van barátom , 2 éve a vőlegényem..... De házasodni nem akar . Én meg szeretném. Gyereket 2 éve próbáljuk összehozni , márciusban sikerült , de sajnos meg kellett szülnöm 15 hetesen , mert agyhiányos volt a picikém :(

A hetedik évfordulót egyedül töltöttem két héten keresztül a lakásban , miközben a párom hazament Magyarországra a barátaihoz.....Januárban. (nem ez volt az első alkalom, soha semmit nem ünnepeltünk meg, nem vitt el vacsorázni vagy romantikázni) és ez nekem nagyon bánt.Ja a külsőmért sincs oda , sajnos híztam. Az önbizalmam odalett , folyton piszkál emiatt. A szexuális életünk egy nagy nulla.Ha közeledek felé elutasítja , kifogásokat keres.és ez megalázó nekem. 17 évesen jöttem vele össze , most vagyok 25 éves ő meg most a 30 at tapossa. Próbáltam vele beszélgetni tenni valamit , elkezdtem kondizni járni leadtam 13 kgt. (így sikerült a gyerek is)Közben olyan szomorú voltam januárban , hogy az egyik munkatársam , próbált vígasztalni.....Amig ő távol volt , addig udvarolgatott nekem , bókolgatott meg mondogatta hogy milyen jól nézek ki stb.(akkoriban kqrvára nem adtam magamra!!!!)Lefeküdtem vele.... megcsaltam 7 év után....magamra sem ismertem :( elkezdtem nőiesebben öltözködni , sminkelni , meg kondizni.....és a szexnek olyan fajtáját ismertem meg , hogy eddig azt hittem nem tetszik nekem..... Nem mondtam el neki semmit , a lelkismeretem miatt , meg nagyon szeretem öt, próbáltam beszélni vele a problémákról de , úgy érzem egymás mellett élünk , nem pedig egymással.és a szex az a fajtája sem jön be neki ami nekem megtetszett és azóta hiányzik..... ha megmaradt volna a gyerek , akkor ez a probléma nem lett volna , de most hogy elveszítettem , minden kezdődik elölről.... Szeretnék gyereket családot férjet ezért nem szeretném feladni ezt , de szeretnék gyűjteni a bókokat , a pasik figyelmét növelni az önbizalmam , élvezni az életet , szeretnék nő lenni. Mind a kettőt nem szeretném feladni és egyikről sem lemondani.nem tudom mit csináljak

2014. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!