Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő megtámadna engem az...

Ha egy nő megtámadna engem az utcán akkor hagyni kell hogy megverjen vagy max csak elfuthatok?

Figyelt kérdés
Én férfiként nem üthetem meg és nem tehetek semmit? Ha ez megtörténne.

2019. dec. 7. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hagyjuk má a nemi hülyeséget. Ha bárki megtámad az utcán, eldöntheted hogy erőszakkal vagy futással védekezel.
2019. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

[link]

Te itt látsz valami külön elbírálást arra vonatkozóan ha a támadó nő? Még akkor is megütheted ha nem téged támad. A nők korlátoznak benne, hogy tisztában legyél a jogaiddal?

2019. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Én vertem már meg nőt az utcán, világos nappal. Be volt szívva és édesanyámnak ugrott neki. Akkorát lecsavartam neki, hogy beesett a pad alá. Aztán még a rendőröket is kíhvtam, akik jól megráncigálták. Már nagyon bánom azt a pofont. Igazából torkon kellett volna rúgnom. Többször egymás után. Nem vagyok jó futó, így inkább ütök.
2019. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy szép lábú nő lenne az, akkor hagynám, had rendezzen le, ha úgy gondolja.
2019. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fura, de a manapság oly vad világban nem lehetetlen szituáció! Igazából az "elégséges erő alkalmazásával" kivitelezett önvédelem a legjobb megoldás erre, de ez egy annyira kényes, pengeélen egyensúlyozó dolog, hogy az csak na! Ha bíróságra kerül az ügy és nő a bíró, esélyes, hogy kapsz valamit, míg ha férfi, valószínű, hogy megúszod, - hiába van minden leírva az ún. jogban. Az az egyik probléma a magyar joggal, hogy a kiskapuk kiskapuin található kiskapuk kiskapuival van tele, - minden azon múlik, hogy szimpatikus vagy-e az adott bírónak vagy sem. Például a kényszerítőeszközök használatát övező szabályrendszer is olyan szinten van túlbonyolítva, hogy inkább elfordul a rendőr akkor is, ha erőszakot lát és utólag kullog oda a helyszínre, ha nem kerül sor az elkullogásra, mert olyan szinten hurcolják meg őket pl. egy fegyverhasználatért. (A fegyverhasználat az emberre leadott, célzott lövés.) Hasonlóan szubjektív sziget az "elégséges erő" fogalma is, - más kérdés, hogy az idő közben mások által helyszínre hívott rendőrt, nem a már földre vitt támadóm fején páros lábbal, bakancsban ácsorogva fogom megvárni, de akkor is más az elégséges erő egy 120 kilós, ereje teljében lévő férfi esetében, mint mint egy 32 kilós, anorexiás árnyék esetében. Arra azonban mindig késznek kell lenni, hogy összeszedi az utolsó erejét egy támadásra bárki, ha úgy érzi, hogy van még valamire esélye. A lényeg: a támadás lendületét megállító, további támadás szándékától eltérítő ellenállást kell megpróbálni kifejteni. Tudom, nehéz ügy, de ezzel árthatsz magadnak a legkevesebbet!
2019. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Tanuld meg a chi sau-t.
2019. dec. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az olyan, mint a cicaharc. :-)
2019. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!