Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is volt/van olyan,...

Veletek is volt/van olyan, hogyha valahol voltatok, mindig kerestetek valami önvédelmi eszközt, hogyha valaki megtámadna?

Figyelt kérdés
Például éjszaka kimentem inni egy pohár vizet, indultam visszafelé és valami zajt hallottam. Már a nappaliban jártam, és végignéztem az ott lévő tárgyakon, hogyha egy betörő lenne, akkor mivel tudnám megvédeni magam a támadástól. Ez normális? :D

2014. júl. 30. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, hogy nem akarod, hogy meghalj... :D
2014. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előfordult néha, bár amióta riasztó van, nemigen parázok.

De az ágyamnál közvetlenül van kés (önvédelmi, minőségi darab), megszokásból (azt meghallom, ha valaki a hálóm felé jön, automatikusan felébredek rá).

2014. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem,mert önvédelmi eszköz nélkül is meg tudom magam védeni.
2014. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Másik dolog, hogy vészhelyzetben hova bújnál? Néha ilyeneket is keresek, nem tudom, miért.
2014. júl. 30. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
El kéne engedni a félelmeidet. Nem jó így élni.
2014. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Normális. Ha olyan a környék, ahol sok a betörés, akkor főleg.

Vagy ha olyan filmet láttál előtte, amiben ilyen agresszív besurranó tolvajok vannak.


Az sem hátrány, ha tudod is használni az önvédelemre kinézett eszközt:

http://www.youtube.com/watch?v=tC0syAVUdKU


Mert, ha valaki direkt betévedne oda, az jobban fel lenne készülve arra, hogy van/lehet ott valaki másik ember is.

2014. aug. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam megnézni, hogy ha elöntené a helyiséget a víz, merre tudnék kiúszni :D
2014. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

5#!

Nem félek, ezt csak a magam szórakoztatására csinálom. :D

Mint például az utolsó válaszoló is írta, hogy nézi, hogy hol tudna kiúszni. (:DDD) Gondolom ő sem fél, ha már vigyorgós fejet rak. A válaszon sokat nevettem, nem hiszem hogy retteg egy árvíztől.

2014. aug. 4. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!