Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha szeretek...

Mit csináljak, ha szeretek hazudni? Egy ilyen emberrel senki sem jönne össze?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap szoktam valamit hazudni, sokszor még a hozzám legközelebb álló barátoknak és családtagoknak is szoktam valami hamisat állítani. Még egyszer sem buktam le, tudom, hogy hogyan adjam úgy elő a dolgokat, hogy hihető legyen, és ne derüljön ki, hogy nem mondtam igazat. Sokszor még a valóságot is képes vagyok úgy alakítani, beállítani, hogy elhigyjék, amit mondtam. Általában nem nagy jelentőségű dolgokról van szó. Akkor nem szoktam hazudni, ha tudom, hogy a hazugságom miatt másnak valami nagy kára keletkezne. Erre azért ügyelek. Szerintetek kényszeres hazudozó vagyok? Mi lesz így velem?

2019. dec. 9. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

De miért jó neked, hogy hazudsz? Jobban érzed magad?


Pszichológus segíthet, szerintem nem normális.

2019. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Nyugi, a többi nő -nagy része- is állandóan hazudik.

Ha kell, ha nem.

2019. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Rögtön a Death Note ezen párbeszéde jutott az eszembe szóval ide is be másolom. :3



-Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár csak

egyetlen egyszer is?

-Mit mondasz Ryuzaki?

-Tény hogy én is szoktam hazudni, de talán ember nincs a földön aki egész életében csak igazat beszél.

-Az ember nem olyan tökéletes teremtmény.

-Mindenki hazudik néha.

-Én mégis arra törekszem, hogy ne hazudjak szándékosan azért, hogy másoknak kárt okozzak.

-Ez a válaszom.

-Sejtettem, hogy ezt mondod.

2019. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2019. dec. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Minek teszel fel kérdést, ha előre lehet tudni, hogy úgyis hazudik majd valamit?!

2019. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szineszeten nem gondolkodtal?😂
2020. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!