Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kiköltöztem külföldre és...

Kiköltöztem külföldre és gyakorlatilag azt vettem észre, hogy nem keres senki a facebookon 1-2 emberen kívül. Kb 600 emberrel tartottam ott a kapcsolatot. Ez normális, hogy ez a morál, vagy valamit rosszul csinálok? Vagy pont hogy jól csinálok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek közös élmények, kapcsolódási pontok, amik összetartanának.
2017. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit a kapcsolataid mélységéről.
2017. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az h 600 ismerosod volt, semmit nem jelent a valosagban. Az sem, h irtak esetleg sznapodra.. ne elj illuziokban. Normalis amugy h lemorzsolodnak sokan,apold a kapcsolatokat, amiket megeri, de szerezz uj baratokat kulfoldon, ugy is az a legpraktikusabb.
2017. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 ismerősöm van, ennyi elég is, a 600 ismerősben gondolom benne volt a faluvégi Mari néni is, aki osztogatja a jóság gifeket, és alig ismer. Két ismerősöm van, akinek 600-700 ismerőse van, de azok kb. nyugdíjasok és ismeretleneket is bejelölnek.
2017. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jó én pesti voltam. Onnan van ennyi ismerősöm.

1:

2:

valaki írta, hogy ápoljam a kapcsolatokat. Oké.

De az nem csak rám vonatkozik hanem másra is. Tehát ha más áll velem kapcsolatban neki is ápolnia kéne nem? És pont erről beszélek, hogy rám sem írnak, de most például kiküldtem mindenkinek egy saját facebook oldalt, hogy kedveljék és 10 ember kedvelte kb a 600-ból.

Ennek ellenére én, ha bárki megkéri, hogy kedveljem az oldalát, azonnal kedvelem.

Most érzékenyen érint, hogy azok sem kedvelték vissza a sajátomat akiknek én kedveltem az oldalait.

És igenis SZÁMÍT.

2017. júl. 18. 12:06
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezért nincs facebook- om .Akinek fontos vagyok meg talált eddig is ez után is.
2017. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
2017. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem becsüld meg azt az 1-2 embert, akinek fontos vagy, keresnek maguktól is.

kiderült kinek vagy fontos és ki az aki elfeledkezik rólad vagy éppen nem érdekled, így már,hogy nem találkoztok sűrűn.

mások is, akik külfödlre mennek így szoktak járni, csak nagyon kevés barát marad meg mellettük.

szerintem próbáld elfogadni és keress ott barátokat, ahol élsz.

a hazaiakkal akik maradtak meg találkozz amikor itthon vagy és te is keresd őket.

2017. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a like kuncsorgást nem igazán szeretem én se, pláne ha alapvetően se kedvelném az adott oldalt.


Egyébként, én 120 ismerősnél is ezt a 10-15 emberes arányt veszem észre, mint ahogy fölöttem írta valaki.

Egyszerűen a nevükre nem emlékszik az ember szerintem 200 felett. Beszélgetni meg valóban max 20-al szoktam egy év alatt, rendszeresen beszélgetni max 7-8-al.


Egész egyszerű, aki nem ír rád annak nem jelentesz sokat. Rám rám ír az említett 7-8 ismerősöm legalább havonta vagy kéthavonta egyszer. A többi még ennyiszer sem. Ja bocs, amíg be volt állítva automatikusra a születésnapom jelzése, addig persze minden évben egyszer legalább 40-en írták hogy "boldogat!, Boldog szülinapot!" meg hasonlókat. Azóta kikapcsoltam, és lám, maradt az a kb 7-8 ember, akik esetleg fejből is emlékeznek hogy "Ja, hát Bencének ma van születésnapja".


Ennyit erről. Szerintem vegyed az ismerőseid 5%-át inkább kapcsolatra érdemesnek, a többit meg ignoráld. Ez 600 ember esetén 30 ember. De lehet hogy még kevesebbel érdemes bármit is tartani.

Ennél már csak az szebb mikor a teljesen átlagos 17 éves lánykáknak van 1300.1500 ismerőse.

2017. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, én is pesti vagyok. A lájk kuncsorgást nem szeretem, értem mi esik rosszul, de az emberek többségét ez irritálja, mert azt hiszik rájuk akarod erőltetni.

Az sem mindegy milyen oldal, mémes oldalakból Dunát lehet rekeszteni és Magyarországon alig csinálja valaki jól.

Szerintem hagyd őket, a legtöbb ember szarik a másikra, csak akkor keresi, ha lelki szemetesládának akar használni. Az is lehet irigyek rád.

2017. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!