Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Min változtassak ha azt...

Min változtassak ha azt mondta már több lány is hogy belülről üres vagyok? Nem vonzó a belsőm.

Figyelt kérdés
Több ember is mondta..sőt egyszer:"mintha cementet öntöttek volna belém". Min kéne válatoztatnom? Idáig ez nekem fel se tűnt..mit csináljak ami bejön a lábyokbak vagy hogy vonzó lehyen a belsőm is..?
2019. dec. 11. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Önfejlesztés, próbálj önismereti könyveket olvasni, fejleszd a személyiséged, valamennyire lehet erre gyúrni. Bár ezt mind félve mondom ki, mert onnan kb csak egy lépés bele esni a különbözőféle szélhámos trénerek gödrébe.
2019. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez jó ötlet...nem tudsz ajánlani ehy ilyen könyvet?
2019. dec. 11. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Pont ez a bajom, csak én nem is foglalkozok épp ezért az emberekkel. Nem tudom milyen könyvek , vagyis ,de borzaztóan sokmotivátor van, akik mondanak csomó bullshit dolgokat és max. a pénzed megy meg a like az idézetekre. Vagy elvon valami szekta.


Mindenképpen valami fősulis könyvet keresnék, nem xy motivációs trénerét.

2019. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg érdemes lenne EQ-t (érzelmi intelligenciát) fejleszteni.
2019. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég régóta el kezdtem olvasni ezt a könyvet, számomra hasznos dolgokat olvasok benne csak lassan haladok, ha valamit nem értek újra el kell olvasnom, szerintem egy próbát megér,írnak benne hasznos dolgokat, párkapcsolatról is és minden más egyéb dologról ami szerintem hasznos,ami számodra hasznos fogsz egy füzetet és ki írod aztán később csak elő kell venni, például először el olvasod, értelmezed és aláhúzod a fontosat, másodszor pedig ki írod belőle a lényeget.

[link]


Javaslom még ezt a könyvet is, igaz még ezt nem szereztem be, majd ha végzek a másikkal.

[link]

2019. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Az érzelmi intelligenciámat mivel tudom fejleszteni?
2019. dec. 11. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!