Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az bűncselekmény lenne ha a...

Az bűncselekmény lenne ha a jelenleg üres lakásomat alkalmanként rendelkezésére bocsátanám egy lánynak, aki prosti tevékenységet folytatna benne?

Figyelt kérdés
Tehát nem lakna benne, csak akkor menne oda ha van kivel..

2018. dec. 9. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a prostitúció elősegítése, így a szobáztatás is bűncselekmény.
2018. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez így kicsit szürke zóna.

Kiadod albérletnek/panziónak stb, és hogy milyen tevékenységet folytat az már ne a Te felelősséged.

Persze bejelented és adózol utána, 10%-t.

Kiadod havi 50-rt papíron, és fizet amennyiben szóban megállapodtok, vagy havi fix-rt.

2018. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm az eddigi válaszokat!

Igazából egy egyetemista lányról lenne szó, így neki is kiemelten fontos lenne a diszkréció, de fizetni azt mondta nem tudna ezért, hanem úgymond természetbelileg tudná nekem honorálni... de így belegondolva ez irtó nagy kockázat lenne nekem, ráadásul a feleségem is könnyen megtudhatná és akkor tutira válás lenne belőle, amit nem szeretnék. Így akkor valószínűleg nem fogok belemenni a dologba.

2018. dec. 9. 14:58
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Én azért heti 1-2-szer leszopatnám magam vele :)
2018. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lezsírozzátok úgy, hogy nem csak téged vállal be havi négyszer hanem az asszonyt is :D
2018. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, mindegy az, csak egészség legyen!
2018. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, az bűncselekmény és kb. 3 év börtön: üzletszerű kéjelgés elősegítéséért....


Ne csináld! :)

2018. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

pff

mik vannak...

Szánalmas.

2018. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Kerlek mondd, hogy Szegeden egyetemista
2018. dec. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan használja pasik odavitelére, nos akkor kössél vele egy albérleti szerződést. Az albérlőd magánélete nem tartozik rád. Ott és akkor szexel ahol akar, ha pasival megy haza az a magánügye.
2018. dec. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!