Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reagálsz a hívatlan...

Hogyan reagálsz a hívatlan látogatókra?

Figyelt kérdés

Akik becsöngetnek, és zavarnak bármivel.

Hittérítő, rovarírtó, volt lakó aki otthagyott valamit, szomszéd, postás, önkormányzattól levélhordó, stb..


Aztán lehet, velem van a baj, mert én falra mászok lassan mindegyiktől.


Naponta jön vagy 5 ilyen ide.



2019. dec. 12. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinézek és annak megfelelően.

Ha olyan, akit szívesen látok, akkor beengedem, bár megkérdezem, hogy miért nem telefonált.

Idegenek nem nem nyitok ajtót.

Van postaládám, be lehet dobni az értesítést.

2019. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez kertes ház, kaput be kell zárni és nincs ilyen. Mondjuk itt amúgy se nagyon. Ez vidék.
2019. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk szerencsére nem járnak hittérítők, de ha járnának, rájuk zárnám az ajtót, azt jónapot.


A szomszédainkkal nincs bajom, de nem is vagyunk olyan nagyon jó viszonyban, hogy csak úgy bármikor átjárkálnánk egymáshoz, mert miért is ne...Szóval ha bekopognának hozzánk, gondolnám, hogy valami fontos dologról van szó, így megpróbálnék segíteni.


Viszont amikor postás kopogott be hozzánk, volt, hogy úgy tettem, mintha itt se lennék...Ugyanis jóban volt anyámmal és mikor egyedül voltam itthon, ergo nekem kellett neki ajtót nyitni, nekem is elkezdte mesélni a magánéleti problémáit. Meg pl. anyám hozzászoktatta, hogy bejárkáljon a házba, mert mindig mondta neki, amikor hozott valamit, hogy jajj jöjjön már be inni valamit, meg üljön le egy kicsit, biztos fárasztó lehet egész nap itt biciklizgetni, aztán egy órahosszáig itt trécseltek...Na utána már annyira magabiztos lett, hogy mikor én voltam itthon, meg se kérdezte, bejöhet-e vagy valami, hanem abban a pillanatban, ahogy kinyitottam neki az ajtót, már trappolt is befele a koszos cipőjével, közbe kiabálta, hogy "Jajj, hadd menjek már el wc-re, meg szomjas is vagyok, nincs valami innivalótok??". Mire válaszolhattam volna, már telefosta a wc-t, amit utána takaríthattam ki...Na amikor ez a nő hordta a leveleket, szerintem érthető okokból inkább úgy tettem, mintha itthon se lennék.

2019. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Be se engedem.
2019. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3. 😂😂😂. Akkor ez ugyanolyan paraszt postás mint ami itt is van felénk.
2019. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem reagálok. Elõbb-utóbb megunják és elmennek.
2019. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5. Lehet, ugyanarról beszélünk :D
2019. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, nincs csengő :D
2019. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Senkinek nem nyitok ajtót akivel nem beszéltem meg előre találkozót . Úgy csinálok mintha itthon se lennék. Általában 2 perc után elmennek a hivatlan “vendégek” aztán jónapot kívánok :D nem vagy köteles kinyitni senkinek se .
2019. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!