Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert viselkedik igy egy ferfi?

Miert viselkedik igy egy ferfi?

Figyelt kérdés

Kedves voltam egy munkatársammal , azaz a kedvessegem annyiból állt hogy vettemalapot , amikor viccelt velem es mikor a kulsejeröl panaszkodott , dicsertem , hogy minden ok

Ennek az lett a vege, hogy úgy kezel engem mintha meglettem volna neki , meglepö módon parszor felemelte velem a hangjat , ironizalt , kötekedett , nagyon hullámzó hangulattal viszonyult hozzam

Mas nökkel ezt nem engedi meg magának , hogy a bioritmusanak megfelelöen kezelje öket .

Megtanultam a lecket egy eletre , hogy tavolsagtartó kell legyek .



2019. dec. 12. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Most kerdezni is akarsz valamit?
2019. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gublug ***** válasza:

1-es: :D


Az én válaszom: Ez nem vonatkoztatható nemre.


Ha zavar, beszélj vele, hogy fogja vissza magát.

Vagy hívj fel vm etikai forródrótot.

A főnököd is segíthet, vagy a HR osztály.

HM?

2019. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gublug ***** válasza:

A távolságtartás nem megoldás. Az csak bezárkózás. Falat emelsz.


Meg kell tanulnod a helyzeteket felismerni és meg kell tanulnod a helyes kommunikációt.

Olvass kommunikációs vagy pszichológiai könyveket, esetleg látogass előadásokat.

Ha nem tanulod meg a leckét amit ez a fickó nyújthat neked, és pl. munkahelyet váltasz, akkor addig kapod majd a leckét az élettől amíg meg nem tanulod.

2019. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz?
2019. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megérteni a helyzetet
2019. dec. 12. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Szégyelli magát, amiért kitárulkozott, hogy pesszimista a külsejét illetően. Ezért most próbálja adni a vagány, kemény fiút, aki odamondogat, ha épp úgy tartja kedve.

Nézd a jó oldalát, te legalább most kiismerhetted, más nőkkel szemben még nem engedi ezt meg magának, náluk még megjátssza magát. De valójában egy fas.


Ha még egyszer előfordulna, hogy bántóan szólna hozzád, valamit szólj vissza neki. Adok néhány példát.

1. Figyelj ide, nem vagyok én a haverod, velem ne viselkedj úgy, mint egy nyegle hülyegyerek, ha csak kötekedni tudsz, akkor inkább ne is szólj hozzám.

2. Hellóka, mi van rád jött az ötperc? Kicsit több tiszteletet, velem te ne gúnyolódj/ironizálj!

3. Idefigyelj, ne emeld fel a hangod, ha velem beszélsz, mert nem bejövős, nem a csicskád vagyok, tudjad már, hogy hol a helyed!

4. Te rosszabb vagy, mint egy menstruáló nő! (Ezt a hangulatingadozására mondhatod.)

5. Na, jól van, felejts már el, ha nem tudsz normálisan reagálni.

6. Hátrább az agarakkal, nem őriztünk együtt birkát!

7. Vagy normálisan beszélsz velem, vagy menj a faszba!

2019. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gublug ***** válasza:

6-os jól mondja, viszont ezzel az a gond, hogy ha a kérdezőnek nincs olyan temperamentuma, hogy ezeket kivágja kisujjból, akkor az első mondat után elakad és besül. Ezért az lenne a legjobb, ha ő magában kifejlesztené és megérlelné a helyzetet, hogy szívéből megoldhassa.

De a tanács mindenképpen OK amit a 6-os adott, viszont még lehet fejleszteni.

2019. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es válaszadónak is igaza van.


8. Most már elegem van belőled, jelentelek a főnöknek.

2019. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7 es hogyan lehet szivböl megoldani ?
2019. dec. 12. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!