Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy pszichopata férfi hogy...

Egy pszichopata férfi hogy viselkedik egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szociopatával jártam, az ugyanolyan antiszoc személyiségzavar, mint a pszichopataság.


Őt tökéletesen leírta a wikipédia erre vonatkozó oldala. De főleg ez: „nem szeret, nem szorong, nem tanul".


Felületes báj, amit fel is használ ahhoz, hogy elérje céljait

Okszerűtlen gondolkodás

Idegeskedés hiánya

Megbízhatatlanság

Őszinteség hiánya

A megbánás és szégyenérzet hiánya

A szociális normák szándékos megszegése

Gyenge ítélőképesség és a saját hibáiból való tanulás hiánya

Kóros egoizmus

Öngyilkos szándékok, bár ritkán valósítja meg

Empátia teljes hiánya

Személytelen, unalmas szexuális élet

Felelőtlenség

2014. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem wikipédiás válaszra lettem volna kíváncsi.
2014. aug. 16. 12:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván csak a szex és anyagi előnyök érdeklik a kapcsolatban. Minthogy érzelmei nincsenek.
2014. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
kérdező, írtam, hogy tökéletesen ráillettek ezek, érted már? írtam, hogy velem ezt megtörtént. várjunk, nem te vagy a pszichopata? mert úgy tűnik...
2014. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lol
2014. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tükröz mindent, mindent felmér tudattalanul és azután cselekeszik mond vagy viselkedik bárhogyan is. Valóban nem tudja felmérni, hogy mit miért tesz. Inkább az vezéreli, hogy soha ne uralkodjék felette senki. Igazából ha a párja azt hiszi néha tudja vezetni az csak a játék része.

Borzalmas. Fő kiinduló pontja, a legrosszabbra gondol egyből. Nagy hibája, mielőtt tájékozódna valóban, addig rombol.

Ezért nem lehet vele valósan kommunikálni. Mind mind csak a játék része.

2014. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ilyen emberrel éltem 4 évig és ami a legnagyobb szívás hogy van egy két éves kisfiunk és nagyon megszerettem,úgy mint még senkit. Fél éve költöztem el tőle,2 hónapja járok pszichológushoz. Csomó pszichikai problémával kezelnek. Hát ilyen velük élni. Azt tanácsolom,ha összehoz eggyel a sors,menekülj és vissza se nézz akármennyire szereted.
2015. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!