Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embernek tartod magad?...

Milyen embernek tartod magad? Elégedett vagy magaddal/az életeddel?

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal senki nem fényezi magát, ha vannak tervei és elvárásai az életben és meg van elégedve azzal ahogy a saját útján halad..


Én elég zárkózott vagyok, csak a családi körben és kevés közeli ismerőssel tudom magam igazán elengedni, ezért sokan bunkónak, nagyképünek tartanak, mert nem ismernek közelről. Lustának tartom magam de egyben magasak az igényeim is, így igyekszem minél kevesebb munkával minél többre jutni, ami azt eredményezte hogy otthagytam a gyári robotmelót és vállalkozásba kezdtem pár éve. Sikeresnek érzem magam benne, már most is nagyon jól megy, de még van hova fejlődni. Barátnőm nincs, mindig nagyon nehezen találok a zárkózottság miatt, meg válogatós is vagyok. Nem a külsőségekre nézve magasak az elvárásaim, mert van önkritikám, nem vagyok egy matyóhimzés. Remélem majd összejön valami.

2019. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó vagyok és nehéz eset. Sose keresek senkit, max ha engem keresnek. Persze ha épp valakivel vagyok, társalgok kedves vagyok és empatikus is, könnyen átérzem ha másnak szar és ahogy tudok segítek is. Viszont nagyon féltékeny és hisztis is vagyok ha már jobban ismert közegben vagyok és "kivillan" a rossz énem:D de ezen próbálok javítani, meg azon, hogy mindenen sírok, azon is ha rosszul néznek rám.

Az életemmel nem vagyok elégedett, még tanulok és nem úgy alakul ahogy eredetileg elképzeltem, de majd lesz belőlem valami. Nekem annyi a célom, hogy szűkösködés nélkül el tudjam majd tartani magam a közeljövőben, főleg ha neadjisten úgy adódna, hogy nem lesz senkim. Majd ha lesz egy végzettségem és munkám akkor azt mondom, hogy ok, elégedett vagyok.

A külsőmmel félig vagyok elégedett. Jó alakom van, csinos vagyok, így vannak elvárásaim is a másik nemet illetően, de nem kell tökéletesnek lenni, mivel én se vagyok az. Smink nélkül biztos nem mennék sehova....:D (pedig annyira nem vagyok ronda)

2019. dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokat szenvedtem idáig az életben, most pedig élvezem a sok jót, amit kaptam érte és igyekszem meg is becsülni. Úgyhogy jelenleg teljesen meg vagyok elégedve. Nem vagyok nagyigényű ember, kis apróság is nagy örömet okoz nekem. Egész sok dologban képes vagyok meglátni a pozitívat és másokat is erre bíztatok.
2019. dec. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem szeretem, utálom magamat. Hiába is voltam már pár személyiségfejlesztő tanfolyamon, semmit sem változtam.
2019. dec. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok elégedett magammal de az elmúlt egy évben sokat fejlődtem. De hát erről szól az élet, mindig próbálunk többet kihozni magunkból. :)
2019. dec. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Én abszolut ajándék vagyok a világnak, mindig azt nézem h hogyan élhetek jobban és hogyan segithetek másokat is h igazán jól éljenek, ehhez megtaláltam a legjobb utat ami létezik. Az emberek imádják a társaságom, bármilyen ismeretlen 5p után ugy érzi magát mellettem mintha mindig is barátok lettünk vna. Most lehet utálni de hiába neveltek a szüleim arra h egy senki vagyok és az is maradok, egyszerűen minden élethelyzet az ellenkezőjét igazolja és sosem éreztem h igazuk lenne. :)
2019. dec. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én elég elfuserált gondolkozású embernek tartom magam. Egyrészt azt gondolom, hogy viszonylag intelligens vagyok, önállóan is elboldogulok az életben, megoldom a problémáimat. Sokszor, vagyis legtöbbször mindent máshogy látok, mint mások, vagy sokkal egyszerűbben, vagy éppen sokkal mélyebb gondolatok keletkeznek bennem adott témában, mint az átlagnak. Nem szeretek bájcsevegni és vigyorogni, ezért nem is nagyon megy. Sokan ezért ridegnek és beképzelt tuskónak tartanak, pedig nem vagyok az. Ezt egyébként nem élem meg problémának az életben. Én a lehetőségekhez képest mindig pozitívan állok a helyzethez, emberekhez, de nem viszem túlzásba a nyálcsorgatást. Nem szeretem a felszínességet, a szánalmas poénokat, pedig imádok nevetni.

Az életemmel alapvetően elégedett vagyok. Mindig van egy-két dolog, amiben úgy gondolom fejlődhetnék, vagy fejleszthetném az életemet, de összességében nem lehet panaszra okom. Mindenem megvan.

2019. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!