Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegedett vagy az eleteddel?...

Elegedett vagy az eleteddel? Erezted mar hogy halas vagy mindenert amid van?

Figyelt kérdés

Vezettem a sajat autom csodalattal neztem korbe a szep varosban a nap sutott a zene szolt a radiobol kozben ettem a szuper finom kekszet.Eszmbe jutott milyen jo dolgom is van ezen a vilagon.Van csaladom van munkam sajat autoval jarhatok dolgozni ,vannak barataim akik meghallgatnak.

Barmikor megvehetek barmit amit szeretnek (gyumolcs cukorka kave).

Egyszer csak oriasi halat ereztem azert hogy a vilag ezen a reszen szulettem es ilyen jo vilagban elek.

Ereztetek mar hasonlot?



2015. nov. 19. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen :-)

Én azért érzek hálát (bár nincs autóm), mert van munkám, van egy jó fej fiam, akivel kamasz létére is kiegyensúlyozott a kapcsolatunk :-)

van barátnőm - igaz, csak egy, de az IGAZI és szeretem a környezetemet, mert kedves, értelmes emberekkel van kapcsolatom.

Nem, nem kábítóztam be és nem is mesevilágot írtam le :D

És igen, én is szeretem, ha süt a nap, de én ezt már tovább is fejlesztettem - képes vagyok szürke, esős időben is mosolyogni, örülni :-)

2015. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Perszehogy, nekem böven van miért hálásnak lennem. A múltam ellenére nagyon szép, önálló életem van, a betegségeim is csökkentek mostanában, van munkàm, van párom, kiegyensúlyozott vagyok, szeretek élni.

21n

2015. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ha 15 évvel ezelőtt a tini önmagamnak mondja valaki, hogy ma így fogok élni, el sem hittem volna.

Pedig átlag életem van, de nagyon szegény gyerek voltam, csonka család, nemtörődöm anya...

Most van egy fantasztikus férjem, saját házunk, kocsijaink, egy tünemény kisfiunk, és nyugodt békés életünk. Gazdagok nem vagyunk, de soha nem kell néznem a pénzt, nem kell várnom a családi pótlékot. Szóval jól élünk.

Összefoglalva, igen, elégedett vagyok az életemmel.

2015. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok: kérdező, nagyon örülök, hogy feltetted ezt a kérdést, "történelmi" jellegű :-)

Mert sajnos inkább az a jellemző, hogy mindig mindenki mindenért panaszkodik :-(


Az meg különösen meglepett, hogy vannak még emberek, akik még le is merik írni, hogy boldogok :-)

2015. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen. Folyamatosan ezt érzem.

Én folyamatosan boldog vagyok és ismerek olyat aki nagyon hasonló hozzám és kevesebb mint fele annyi IQja van mint nekem.

2015. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Egy metropol sziveben dolgozom a kornyek szele tele gettoval.

Mindenki fel aggodik munkatarsaim nem mernek metroval vagy villamossal jonni wts uzenetekben ijeszgetnek egyesek.

Nem felek mert elek es a boldogsag oromet nem veheti el senki tolem.

Feltettek tegnap a kerdes nekik ,,miert feltek ha itt az idod mesz a kerdes milyen orokseget hagysz magad utan.Mire fognak rolad emlekezni az emberek a csalad a kollegat.Arra hogy egy elegedett ember voltal es szerettel elni boldog voltal es halas es tudtal orulni a friss kavenak a napsutesnek es minden este 30 sec meg tudtal alni megnezni hogy megy le a nap csodalatos panoramaba.

2015. nov. 19. 12:01
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, pedig lehetnék.


Nekem is vannak barátaim, akik meghallgatnak. Lassan végzek az ország legjobb egyetemén, biztos munkahelyem van tavaly óta, ahol nem is keresek rosszul. Meg vagyok elégedve a külsőmmel, bár még bőven van mire edzeni, de rendszeresen járok. Örököltem egy lakást, tehát albérletre sem fog kelleni soha kiadnom. Biztos sokan cserélnének velem ezek alapján, de...


Jó ideje nem találom azt a lányt, akit igazán tudnék szeretni. A boldogság pedig szerintem csak akkor ér valamit, ha meg is tudja osztani valakivel az ember. Az egyetemen csúszni fogok, mert munka mellett nem igazán jut időm tanulni, nehéz összeegyeztetni a kettőt. Ráadásul nem is azt tanulom (főként), amit szeretnék. Az, hogy nem keresek rosszul, nem azt jelenti, hogy nekem nem kell fizetnem a távfűtést, közös költséget, kaját stb. Nincs mellettem senki, évek óta nem tartom a kapcsolatot a családommal. Sokszor telik el úgy nap, hogy szinte meg sem szólalok, legfeljebb a munkahelyemen váltok pár felszínes szót a többiekkel. Ezek a dolgok azért a hála rovására tudnak menni, bár egy napfelkeltét azért még tudok értékelni. Még mindig cserélnétek velem?

2015. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szabad orszagban elsz ugy oltozol ahogy akarsz Oda mesz ahova akarsz abban hiszel ami neked tetszik.

Ennyi mar eleg lehet arra hogy halas legyel

Egy lany...igen de o csak akkor fog utadba kerulni ha te boldog es halas leszel az eletedert mert ezt fogod kisugarozni es ez vonzo.

2015. nov. 19. 12:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezek alapvető dolgok, nem hiszem, hogy különösebben szerencsésnek kellene éreznem magam, hogy nem mondják meg, mit vegyek fel, vagy hova menjek. Egy olyan lány pedig nem hiszem, hogy amiatt nem jön velem szembe, mert éppen nem vagyok ezekért hálás.
2015. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nyisd ki a szemed nezz korbe a vilagban es rajossz hogy ez igy van.

ezen kivul egeszseges vagy ez egy oriasi ajandek par hete bucsuztunk ismerosunktol aki belehalt a szules koplikaciojaba elt 24 evet egy baba maradt utana es egy gyaszolo ferj.Tehat nem magatol erthetodo hogy egeszseges vagy.

2015. nov. 19. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!