Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igaz, hogy az első kábítosz...

Az igaz, hogy az első kábítoszer után már nem úgy látod a világot?

Figyelt kérdés
Főleg a thc re értem aki már fogyasztott ,hogy az első használat után már sosem lesz olyan a világ amilyennek kell látni??? vagy más egyébb drogokra is vonatkozik a kérdés mondjuk a testépíttő drogok tesztsztoszteron hasonló ?? Kérem normális válaszokat várok!!!

2019. dec. 16. 20:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

Ellazulsz egy rövid időre, nevetgélsz esetleg..

Az elképzelésed kb olyan mint a nagymamámé, aki a tv-ben hallotta hogy a drog rossz, mindegy hogy energiaital vagy heroin..a testépítőké meg hogy jön ide, az nem kábítószer

2019. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Többféle dolgot is kipróbáltam már életemben, de nem igazán tudom mi az amiről te írsz.. :D
2019. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
arról írok hogy az első droghasználat után akármit használ az ember például herpin morfium vagy tesztsozeron akármi lehet thc is hogy ha kiproblállod soha többé nem fogod úgy látnia a világot???? tehát az egész élet soha többé nem lesz olyan ??? ha valamit probáltál lehet akármi ??? mert szerintem lehet benne valami
2019. dec. 16. 20:18
 4/34 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy hülyeség olyan 16 éves hülyegyerekektől, akik rendszeresen petrezselyem zöldjétől haluznak, mert azt mondták nekik rá, hogy ez kő kemény holland cucc.

Kb az LSD tud úgy igazán hazavágni, hogy másnap azért elgondolkozz komolyan.

Minden más kb ellazít vagy felpörget, jó kedvet csinál.

2019. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Vannak agyrohasztó drogok de a legtöbb nem ilyen és főleg nem elsőre. Ne fantáziálj, nem olyan nagy szám kábszizni mint hiszed. Egy kis pörgés vagy lazulás és ha kiürül, minden a régi
2019. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
de ha valaki kiprobálja a kábístoszert aza a tudat többé nem úgy fogod látnia a világot szerintem lehet benne valami nem fogod többet úgy látnia a világot az lehet bármia a világon bármi
2019. dec. 16. 20:25
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

"amilyennek kell látni"

Milyennek kell látni a világot?

Egyetlenegy perspektíva létezik csak?

Nem! Létezik egy-két szer ami által rövid időre bepillanthatsz az általad megszokott nézőpontoktól eltérőekbe. De nem kell félned, túl erősen kondícionáltak ahhoz, hogy felébredj a ráderőltetett világnézetből.

2019. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
de akármi a világon lehet tstoszterona és igena tudatot nem az agy hozzas létre ehhez mit szolnaka a tudat műk=odika tovább a halál után és a 21 században napvilágra jutott hogy sem az agy sem más biologiai fukció még csak gondolatot sem képes létrehozni ez szerintem nem az agy hozza létre a gondolatokat agy csak elektormágnese impulziót tud adni tehát a tudato leírt mondatok gének isten hozza létre és az agy emlékei
2019. dec. 16. 20:28
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne használj semmit, már most se tudsz írni. 10en mondják neked hogy hülyeség te meg 11.szerre is ugyanazt a hülyeséget mondod, amit max filmekből láttál.
2019. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor írjuk még le hogy az állításod baromság?
2019. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!