Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan nézek ki igazából?

Hogyan nézek ki igazából?

Figyelt kérdés

Üdv!

Észre vettem ha a telefon első kamerájával fényképezem magam akkor normális arcom van, de ha a hátsó kamerával akarom lekapni magam akkor tök furán nézek ki.

Ha tükörbe nézek úgy nézek ki mint a telóm első kameráján.

Most akkor mások hogyan látnak mikor velem szemben állnak?

Úgy mint mikor első kamerával fényképezem magam, vagy azt a fura fejet mint mikor hátsóval csinálok egy képet?

Annyira be vagyok zavarodva.. azt se tudom most hogyan nézek ki xD Lehet hülyén hangzik de komoly kérdés!


Köszi előre is a normális válaszokat!



2019. dec. 6. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Nézz tükörbe
2019. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ahogy a tükörben látom magam úgy látnak mások is?
2019. dec. 6. 15:47
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Én például ezért nem csinálok szelfit. Iszonyú hülyén nézek ki rajta és nem csak azért mert az előoldali kamera gagyibb felbontású. A tükör többnyire valós képet mutat, bár van különbség egy jól megvilágított fürdőszobatükör, és egy szobaablak melletti tükrös szekrény közt. Természetes fénynél sápadtabbnak tűnök. :)
2019. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Vedd fel magad videóra úgy hogy nem nézel a kamerába, akkor mások szemszögéböl láthatod magad.
2019. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De a kérdés az volt hogy úgy nézek ki mint az első kamerán készített kép, vagy a hátsó kamerával készített kép.

Mert teljesen más arcot mutat.. és hogy aki engem néz úgy lát e mint én magam a tükörben?

2019. dec. 6. 15:54
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Nézegesd magad kirakatüvegekben, fürdőszobatökörben.

Amúgy most őszintén...nem tök mindegy hogyan látnakmások? Látod, márteljesen össze vagy zavarodva. Úgyse fogsz tudni megfelelni az embereknek. Fogadd el magadat úgy ahogy vagy és akkor tiéd lesz a világ.

2019. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kirakatban és tükörben tök helyes vagyok..

De mikor hátsó kamerával valaki lefényképez..mint valami elbas*ott bundás kenyér.

Ezért nem értem most mivan..

2019. dec. 6. 15:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kinézettől függetlenül mindenkiröl lehet jó és rossz képet is csinálni. Attól függ mennyire vagy fotogén.
2019. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyilván a szelfi azért sikerül jobban mert látod magad a kijelzőn mikor fényképezel.
2019. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Úgy nézel ki, ahogyan a tükörben látod magad.

Azt írod, hogy az elő kamerás felvétel ugyan olyan. Na, akkor úgy nézel ki, a másik pedig torzít.

2019. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!