Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A biztonsági őröknek nem...

A biztonsági őröknek nem rossz érzés állandóan gyanakodni? Tehát hogy feltételezniük kell emberekről a rosszat, ami vagy bejön vagy nem, és így nehezebben tudnak jó kapcsolatban lenni az emberekkel.

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 11:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
nem
2019. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Alapjáraton ilyen a magyar emberek természete, szóval csak önmagukat kell adniuk.
2019. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy átlag ember is így van ezzel, nem kell ahhoz biztiőrnek lenni
2019. dec. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem feltételeznek rosszat alaptalanul. Engem például sose állított meg a biztonági őr, sőt... Egyszer becsipogtam az önkiszolgáló kasszánál kifelé, kérte, hogy mutassam meg a szatyor tartalmát. Megmutattam, meglátott benne egy terméket amire azt mondta, hogy ez mindig becsipog, mehetek. Meg se nézte a blokkot, hogy kifizettem-e. Természetesen igen, de simán megtehettem volna, hogy nem húzom le.
2019. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ...én tescoban pl csak a bejáratnál látom beépítve a kis pultja mögé, szerintem fel se tud állni. Akkor lép akcióba hogyha valaki besipol. De akkor se a rosszat feltételezi. Én is jártam már így piával. Megnézte a blokkot, mindent kifizettem mégis sipolt, úgyhogy kivitte nekem és a bejáraton kívül odaadta. Van a másik fajta..drogériákban sétálnak utánad, nekem kellemetlen, hogy azt hiszi rá vagyok szorulva arra a max 1000 forintos tusfürdő ellopására. Ő gondolom csak a munkáját végzi és nem agyal ezen.
2019. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap ácsorog minimálbérért szerinted hol érdekli hogy lopsz vagy nem?
2019. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a párom egyik hozzátartozójából indulok ki, akkor ott baj sosem lesz. 12 órás a munka 3-4 óra után lelép haza.
2019. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szobabiciklin kellene ülniük, azon tekerhetnének is néha ha van kedvük, úgyse látszik a pulttól. Zsibasztó lehet egy helyben lenni egész nap.
2019. dec. 20. 12:14
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne gyanakodniuk vagy rosszat feltételezni bárkiről is?
2019. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Leszarja. Lehet, hogy csak azért nézeget, mert tetszel neki. (Dolgoztam együtt nagyon sok biztiőrrel, azoknak mindenki tetszik, egyetlen feltétel, hogy ne legyél kövér.) Vagy azért, mert ennél unalmasabb meló nem létezik, sokszor a bankban is csak azért megy oda okoskodni a sorszámosztó automatához, mert már kezd beleőrülni az unalomba, és addig is csinál valamit legalább.
2019. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!