Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezeljem ezt az erőszakos...

Hogy kezeljem ezt az erőszakos helyzetet?

Figyelt kérdés

Munkámból kifolyólag sokan ismernek és most az ünnepi hajsza minden téren megvan. Nem pihenhetnek, pedig már hétfőn úgy terveztem hogy ez a hét laza lesz, de nem, hívogatnak összevissza. Holnap is dolgozni fogok körülbelül délig. De már volt, aki beígérte hogy házhoz jön szólni hogy kinél mi a gond.


Egyszerűen nem értik meg hogy le akarom zárni ezt az évet és pihenni akarok az ünnepek alatt. Miért akarnak jönni házhoz zavarni? Családdal akarom tölteni az ünnepet, sütés főzés és pihenéssel. A kaput majd ilyen betolakodók miatt kell zárni😂


Komolyan seggbe fogom rúgni azt az idegent, aki zavarni fog ünnepek alatt. Amúgy nők a zaklatók....


Már ketten szóltak előre hogy itthon fognak keresni.


Gázszerelő vagyok egyébként.


2019. dec. 20. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondasz elég határozottan nemet.
2019. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

A kommunikációt kipróbálhatnád. Nekem minden létező egykori problémámat megoldotta.

Olvasd el az erőszakmentes kommunikáció című könyvet. Semmi köze az erőszakossághoz, a könyv milliószor jobb mint a címe.

2019. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Egy gázszerelőt mivel lehet a saját házában keresni? :D


Amúgy kapcsold ki a telefonod, és kész. De jó pénzért én még 24-én is kiszállnék szerelni.

2019. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már ezen a héten se akartam dolgozni, elég volt erre az évre. Semennyi pénzért nem vállalok munkát 24.-én. Maguktól mondták hogy jönnek szólni, de arra nem gondolnak hogy esetleg zavarnak vagy ilyesmi. Nehezen tudok nemet mondani, de ezután átgondolom, mert nekem is ünnep meg pihenés.
2019. dec. 20. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos azt hiszik, annyi pénzed van, mint Pénztáros Lőrinek.
2019. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érthető . Akkor gondolkodnék él azokon a melókon ahol nIncs fűtés melegvíz .
2019. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#7, nem ügyelet vagyok...
2019. dec. 20. 21:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg őszintén és EGYÉRTELMŰEN, hogy nem vállalsz munkát az ünnepek alatt. Nem kell magyarázkodnod.


A kaput tényleg zárd, kapucsengőt is kapcsold ki. Rossz megoldás, de ha másképp nem megy, akkor marad ez.

2019. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8, most már tényleg zárni fogom mindig ha itthon leszek. Sose tudni ki szabadul rám, azt hiszik jól esik állandóan a munkámmal foglalkozni.
2019. dec. 20. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!