Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden nőben meg van az...

Minden nőben meg van az összehasonlítgatósdi?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy a legtöbb nő állandóan és kényszeresen összehasonlítja a dolgokat.

Önmagát más nőkkel, a kapcsolatát más kapcsolatokkal. Na a pasiját más férfiakkal! A karácsonyfáját más karácsfákkal és a többi és a többi.


Szerintem ez könnyen válhat a boldogság és elégedettség gyilkosává. Mert manapság egy kattintás jobbat találni.


Te tudatában vagy ennek?

Teszel ellene?



2019. dec. 22. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem csak a nok csinaljak, hanem kb nemtol kortol fuggetlenul barki.
2019. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha azt írod hogy "a legtöbb nőben" akkor már egyből megválaszolod a kérdésedet. A "legtöbb" nem "minden".

Magunkat mással való összehasonlítása nem nemfüggő. Férfival és nővel is találkoztam, aki kényszeresen hasonlítgatott mindent mindenhez.

2019. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát, az itteni "miért mindig a jóképű pasiknak van jó nője, én meg ronda és szegény vagyok és undorodik tőlem mindenki???" kérdésekből kiindulva szeirntem a férfiakat mélyebben érinti ez :D
2019. dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

sokkal gyakrabban csinálják nők.

Ez az instagram egyik fő funkciója.


"miért mindig a jóképű pasiknak van jó nője, én meg ronda és szegény vagyok és undorodik tőlem mindenki???"

Fantasztikus, hogyan találtad ki hogy kövér, undorító, szexuálisan visszamaradott csóró vagyok?


Fogalmam sincs hogyan kapcsolódott a kérdésem a fejedben a mondandóddal össze.


Kíváncsi vagyok, hogy random nők(és férfiak) mit gondolnak a gondolatról ami ma megfogalmaztam magamnak. Nincs mögötte több.

2019. dec. 22. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Édeském olvasd el még egyszer. Itt írnak ki olyan kérdéseket hogy másnak miért van ilyen meg olyan nője, amíg nekik nincs. Nem te vagy az undorító, hanem az, aki általában az ilyen kérdéseket kiírja.


Az instagramot 51% százalékban nők és 49% százalékban férfiak használták 2019-ben, tehát az arány majdnem fele-fele. Szóval itt sincs nemre hajlás.

2019. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Épp ugyanannyi pasi hasonlítgatja magát össze a többi pasival mint ahány nő a többi nővel! Ha nem hiszed el, csak nézz be a felnőtt párkapcsolatok rovatba és vége nem érő kérdéssorozatot fogsz találni férfiaktól, akik azon sírnak, hogy a náluk jóképűbb, gazdagabb, menőbb pasiknak van nője, nekik meg nincs.
2019. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem nagyon jártam a párkapcsolatok topikban.

Megelégszem a saját nyomorommal nem akarok csámcsogni a többiekén is :D


Ilyenek a feltételezések, kiderül hogy nem igaz.

2019. dec. 22. 16:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegnap is volt egy hasonló kérdés, ott is leírtam, hülyének is néztek. Igen, mindenki csinálja, nem csak a nők. Másképp, hogyan tudnád értékelni magadat, a saját teljesítményed, életed stb. Az csak a kérdés, hogy ki mekkora jelentőséget tulajdonít neki és nyomasztja-e vagy nem, hogy vannak nála fikarcnyit is sikeresebbek.
2019. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!