Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fèrfiak! Mi a vonzò egy...

Fèrfiak! Mi a vonzò egy nőben, hogyan viselkedjen? Pl. Visszafogottan, csendes legyen?

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Legyen titokzatos, de ne vigye túlzásba.
2019. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekem az vonzóbb ha minél nyitottabb,szabadabb szájú,satöbbi :)
2019. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

én a mosolygós életvidám lányokat szeretem inkább akik mellett felvidulhatsz bármikor

legjobb lány barátom is ilyen, kb egy randim sem volt még ami után úgy jöttem volna haza, mint egy találkozóról vele

viszont vele más dolgok miatt nem passzolunk


legyen figyelmes, odaadó, kedves és türelmes....

ne legyen hisztis, nagyképű, pénzéhes......


persze nekem is meg vannak a magam jó és rossz tulajdonságaim

2019. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Kedves mosolya legyen. Legyen érdeklődő irántam, viselkedjen kedvesen, udvariasan. Ne vágjon a szavamba. Ha beszélek hozzá, figyeljen rám, forduljon felém, nézzen a szemembe.


Én nem kedvelem a harsány nőket. A visszafogottság addig a határig jó, hogy azért lehessen vele jót beszélgetni.


És még egy jó tanács: ha bárki, bármi kerül szóba, ne szidj és ne kritizálj élesen senkit és semmit. Legföljebb annyit mondj, hogy nem értesz egyet valamivel, nehéz természete van valakinek, vagy nehezen tudsz szót érteni valakivel. Vonatkozik ez a politikára, a világnézetedre, a szüleidre, az exedre, a kollégáidra. Ha valaki első randin habzó szájjal szidja pl. a kollégáit, az nagyon visszatetsző - még ha tényleg olyanok a kollégái, akkor is.

2019. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
4: Jó, de ha már házasok vagytok, akkor sem érdekel, mit érez, mit gondol, csak felületesen udvariaskodjon?
2019. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Én a nyitókérdést úgy értettem, hogy első (vagy első néhány) randin hogyan viselkedjen a nő.

Hosszú távon még azt se tudja másképp csinálni, hogy visszafogott legyen vagy ne. Amilyen a természete, olyan lesz, legföljebb kicsit tompítani tudja a szélsőségét. Egyébként is ott már a KONKRÉT férfi igényeit kell figyelnie, nem ÁLTALÁBAN, amit a gyakoris névtelen válaszolók többsége helyesnek gondol.

2019. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mansour ***** válasza:
70%
Nekem a kedves, csendes, visszafogott jön be. De ha nem ilyen természetű, akkor hiába viselkedik így, előbb-utóbb úgyis kiderül, milyen valójában.
2019. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Az én magas elvárásaim lévén a lécet igazán nehéz megugrani, de megfelel a sztenderdjeimnek az a ritka néhány nő, aki VAN. Kifejezetten imponáló és vonzó számomra az olyan leányzó, aki az enyémmel azonos téridő-kontinuumban foglal helyet. Szívdobogtató élmény, amikor ott áll a zebra előtt, várja a zöld lámpát és közben tagadhatatlanul és figyelemfelketően létezik. Legszebb álmaimban néha egyik-egyik rám is néz. Ki tudja, egyszer még akár valóra is válhat.
2019. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Azt kell megtalálnod, aki olyan, hogy neked nem kell "viselkedned", csak önmagadnak lenned.


Átlagban vigyorogj mindig, ne legyen semmi bajod, cak az legyen a célod, hogy a hapsit felvidítsd. Legyél szerény, de az ágyban vadqrva.

2019. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 16. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!