Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az utalhat valamire pszichológ...

Az utalhat valamire pszichológiailag, hogy nem szeretek annyira embert ábrázolni a rajzaimon?

Figyelt kérdés
Meg jobban szeretem a tájképeken, ha nincsen rajta ember.

2019. dec. 25. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

A legtöbb "művésznek" megvan a maga témája. Én pl legtöbbször embereket rajzolok, de sokan mások csak tájképeket, megint mások csak állatokat stb. Bár biztosan megvan az oka, hogy miért. (És nem hiszem, hogy te pont azért nem szeretsz embereket ábrázolni, mert mondjuk nem szereted őket, mert én tényleg nem kedvelem általában őket, és mégis azt rajzolom, szóval ez ennél biztosan bonyolultabb.)

2019. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Személyiségi jogokra tekintettel vagy.
2019. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább tájat rajzolok mert valamiért embert sokkal nehezebb.
2019. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csak arra utal, hogy nem vagy társaságkedvelő. Amit gondolom, eddig is tudtál magadról.
2019. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak arra utal hgoy nem tudsz, vagy nehezebb számodra embert rajzolni,a legtöbben így vannak ezzel. :D

Tájképen én sem szeretem, valahogy ócska hatást kelt emberrel együtt.

Én kizárólag embereket rajzolok grafittal,a tájképeket viszont csak szinessel,festményként oldom meg.

Ez mondjuk érdeklődési körtől is függ,vagy a művészeti stílusodtól.

2019. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!