Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te szereted az embereket?

Te szereted az embereket?

Figyelt kérdés
Mintha mostanság divat lett volna azt mondani,hogy huu,de utálom az embereket,fuj. Legtöbb ismerősömtől ezt hallom miközben mostanság nekem olyan emberekhez volt szerencsém,hogy hihetetlen. Minden ember más,és pont ezért ilyen színes a világ, és én örörmömet lelem abban,hogy velük beszélek. Most lehet átbillentem a nagyon naiv,butácska oldalra,de fuu, hát én csak jó emberekkel találkozom :D. És ez feldob.

2019. dec. 28. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Én egyre jobban nem szeretem az embereket, mert a gyengébbeket zsigerből kihasználják. Rengeteg a rosszindulatú ember a világban, az országban, amin senki sem akar változtatni. Én emberekkel foglalkozom, sok rosszat, nagyon kevés jót tapasztalok.

Nem is értem, hogy egy ország vezetője hogyan hirdetheti azt, hogy mindenki b×n, hogy legyen még több kezelhetetlen ember az országában...

2019. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon sokáig utáltam minden embert,de rájöttem hogy nyitni kell, mert elmegy előttem az élet. A hülyékkel így is találkozok. Milyen körökben mozogsz, hogy csak jó emberek vannak? Hány éves vagy?
2019. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Utálom őket. Kb 15 éve. Aki szar, azt azért, aki meg nem veszi észre, hogy egy szar ember manipulálja, azt azért.
2019. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es . Középiskola :D
2019. dec. 28. 16:09
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Én szeretem az embereket. Az alja néppel ígyis-úgyis találkozol, mindegy mit csinálsz. De a rendesekkel csak akkor fogsz, ha félreteszel minden előítéletet. A legkedvesebbek pont azok voltak velem akikből nem néztem volna ki.
2019. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem. A legtöbbjét végtelenül gyűlölöm, és okkal.
2019. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akik rosszindulatúak és másokat kihasználnak,azok NEM tudják mi az a szeretet mert


Vagy nem tanulták meg mi az.


Vagy nem kapták meg gyerekkorukban.

Vagy így születtek.


Az ilyen emberek személyiségzavarosak tehát nem gyűlölhetek egy mentálisan beteg embert mivel a személyisége nem egészséges és nem fejlődött ki rendesen. Vagy is gyűlölhetek de azt is figyelembe kell venni hogyan működnek és megérteni őket.

2019. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak azokat akik tesznek az életükért, nem panaszkodnak, lehet velük értelmesen beszélni, nem mérgezik magukat piával/droggal/cigivel.


A többieket nem.

2019. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kevés van, akivel azonosulni, szimpatizálni tudok, de alapvetően nem utálom őket, kivéve ha ártanak másoknak.
2019. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akiket nagyon szeretek, de a többségüket rühellem. Annyi álszent, rosszindulatú, öntelt emberrel találkozom, hogy néha már nem is szeretek új embereket megismerni.
2019. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!