Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te szereted a közvetlen,...

Te szereted a közvetlen, barátságos, kedves embereket?

Figyelt kérdés
Vagy inkább a bunkó, mogorva féléket?
2017. júl. 6. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szeretem. Miért ne szeretném??
2017. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
igen szeretem, mert én is ilyen vagyok és örülök amikor egy kedves emberrel találkozom
2017. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért ne szeretném? :D
2017. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem a társaságukat. Ide a gyk-ra csak a változatosság kedvéért nézek be.
2017. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ki nem szereti? :D
2017. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Még nem volt szerencsém ilyen emberekkel találokzni.
2017. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen,mert könnyű velük szóba elegyedni.Vannak olyan szakmák ahol ez kifejezeten előnyös pl.orvos,boltos...A bunkókat nem szeretem.A komoly és mogorva emberekkel viszont nincs semmi gondom.A zord külső sokszor érző lelket takar.A valódi értékek idővel jutnak felszinre.Ha jobban megismered őket lehet nem is olyan szörnyüek,de van úgy is,hogy a kezdetben barátságos emberről derül ki,hogy valójában kétszinű.Ezt nem általánositásként irom,de vannak ilyen esetek is.
2017. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Attól függ. A mézesmázos, ámelyítően kedves embereket rühellem, mert sok éves tapasztalatom alapján alamusziak, alattomosak és a végletekig gonoszak és rosszindulatúak. Ha egy ember túl kedves, azonnal tudom, hogy ott gond van. Én nem vagyok sem kedves, sem barátságos, sem közvetlen (nem is tudnék, szoc. fóbiám van), de senkit sem bántok, és nem vagyok gonosz. Úgyhogy amit írtál, az alapján nekem nem lesz senki sem szimpatikusabb.
2017. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinek mit jelent a közvetlenség. A bizalmaskodó, nagyhangú, mindenkivel barizó embereket sose bírtam. Ha szimplán meg bír szólalni értelmesen, ha valaki hozzászól, az más. Az olyat mindenki szereti.
2017. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!