Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félreérthető? Ha kaptok...

Félreérthető? Ha kaptok e-mailben egy karácsonyi üdvözletet, és ebben megkérdezik tőletek, hogy milyen az új munkátok, hogy érzitek magatokat egy idegen országban (nemrég költözött, akkor értheti az illető úgy, hogy esetleg többet akarsz tőle?

Figyelt kérdés
Ez egy távolabbi ismerős viszony, kb. 2000 km-re vagytok egymástól, és foglalt az illető aki írta az e-mailt.
2019. dec. 30. 18:28
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem voltunk közeli viszonyban, de a karácsony kapcsán gondoltam írok neki, és ha már kívánok boldog karácsonyt, megkérdezem, h mi újság.

Lehet tolakodónak vette?

2019. dec. 30. 18:32
 2/5 TR75 ***** válasza:
Ezt eléggé túlkombinálod.
2019. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kit érdekel hogy érti? Kíváncsi vagy rá, hogy hogy érzi magát vagy sem?


Helyette ne gondolkodj, felesleges.

2019. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3: igen, tényleg kíváncsi vagyok mi van vele, ezét is kérdeztem, de azt sem szeretném ha félreértené, és még nem érkezett válasz sem.
2019. dec. 30. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint csak ritkán olvasok e-mailt. Amúgy nem hiszem hogy félreértené, de ha nem vagytok közeli viszonyban lehet hogy nem érti hogy karányony ide-oda hirtelen mi ez az érdeklődés hirtelen. Én egy köszönömöt visszaírnék, de ennyi.
2019. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!