Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Várjátok az új évtizedet?...

Várjátok az új évtizedet? Szerintetek hova jutunk el 2030-ra?

Figyelt kérdés
Mit szeretnétek megvalósítani az elkövetkező tíz évben?

2019. dec. 31. 15:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kerekites szabalyai talan ott van leirva
2019. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

" Százasra kerekítés: ilyenkor a kerekíteni kívánt számhoz legközelebb álló, 100-zal osztható számot keressük, pl. 0, 100, 400, 1200, 22100 stb. Ez esetben 1-49-ig lefelé, 50-99-ig pedig felfelé kerekítünk, pl.: 12≈0, 40≈0, 50≈100, 77≈100, 140≈100, 980≈1000."


[link]

2019. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Matematiakailag 2049-ig tart a XX. szàzad. Csak hülye a nép a matekhoz.
2019. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem várom az új évtizedet, de hiába, úgyis eljön. 2030-ra még lentebb fog a társadalom egymáshoz való viszonya változni.
2019. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
Nincs min egyet érteni tényként mondjuk kérdező. Jezus születése az 1 volt nem 0..ez tehát első év. Az első évtized tehát 1-10 a második 11-20 stb. Nincs min vitatkozni meg máshogy gondolni ez le van írva és ìgy is logikus
2019. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

62%-os már most túllépett a megengedett alkoholmennyiségen. :D

Eszembe jutott, hogy 99-ről 2000-re sem úgy készültünk, hogy az valami hatalmas változas lenne, de így visszagondolva, most úgy látom mégis az volt. Nem hirtelen nagy változás, de lezárult akkor valami. Vagy inkább azóta is csak azt érzem, hogy elmaradt valami, és a köv. 20 év egy óriási hiány állapotában telt, de senki sem tudta mi hiányzik. A sok scifi miatt, amiken felnőttem, ezeket az időket sokkal fejlettebbnek, tisztábbnak, békésnek képzeltem el. Ehhez képest barlangban dobolunk. :) Jó lenne ha 2030-ra belehúznánk, és behoznánk néhány évtized lemaradást.

2019. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Realisztikus vágyak, azaz valószínűleg bekövetkeznek:

-Egyetemet befejezem.

-Tovább fejlesztem, családi vállalkozást. Új telep építése.

-Magasabb beosztás szakirányú végzettségben

-Házasság, gyerek (ha most megtaláltam az igazit, ellenkező esetben ki tudja)

-Saját BP belvárosi lakás

-Bucketlistemről legalább 15 dolog lehúzása.

2019. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%
Hova jutunk el 2030-ra? A temetőbe?😆
2019. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

En ugy erzem, hogy gyorsan elszallt az elozo evtized. Talan mert inkabb csak sodrodtam.

Ebben az uj evtizedben mindent szeretnek megvalositani, amit az elozoben nem sikerult. Foleg magan jellegu dolgokat. Megfogadtam, hogy nem adom fel semmit, mint regen,hanem a vegsokig kuzdeni fogok.


Altalanossagban ez az uj evtized is sok ujdonsagot fog hozni mindenkinek. Tobbet, mint az elozo. A technologia tovabb fejlodik majd. Meg jobban elterjednek az elektromos autok, megjelennek az elso igazan jol mukodo, onallo onvezeto rendszerek. Uj meglepo kutatasi eredmenyek lesznek. A fizika es a kvantumfizika es a csillagaszat teren is. Az interneten uj trendek jonnek letre, uj platformok, penzkeresesi lehetosegek, melyek felvaltjak a most uralkodo facebookot es youtubeot. Az evtized vegere megjelenik az interneten es a keszulekeinken is a mesterseges intelligencia, amivel tarsalogni is lehet majd. A keszulekek, foleg a mobilok valtozasokon mennek majd keresztul, a jelenlegi samsung foldot jocskan meghaladoak, mas modon biztositjak majd a nagy kepmeretet es a kis hordozhato meretet egyszerre. Az egeszsegugy teruleten is ujitasok lesznek, uj gyogymodok, vegtagokat, fogakat, lehet majd ujranoveszteni (mar most vannak biztato kiserletek), eselyes lesz a nem latoknak visszaadni a termeszetes latasat, a siketeknek a hallasat, a mentalis betegeknek is teljes gyogyulast hozo kezelesek lesznek (amelyek az agymukodest celozzak) de mindezek meg nem tul szeles korben.

Az evtized vegeig lesz emberes Mars utazas, de nem biztos, hogy zokkenomentes lesz, mert felmerulnek majd uj kerdesek, uj problemak kozben.

Ezeket a mai iranyokbol kovetkeztettem ki, de majd meglatjuk, hogy hova jutunk.


A 2010-es evekben is voltak ujdonsagok, megis inkabb a stagnalas evtizede volt, sok dolog nem is igazi ujdonsag volt, hanem csak a 2000-es evekben megjelentek folytatasai. Ebben nagy szerepe volt az elozo valsagnak, ami visszafogta a fejlodest es az emberek is lassaban haladtak a celjaik fele.

A 2020-as evekben mindez megvaltozik majd, az emberek a szemelyes celjaikat gyorsan meg tudjak majd valositani (ahogy bizom benne, az enyemeket is) es techologiai szinten is izgalmas, teljesen uj dolgok jonnek majd letre.


A hibakert bocs, tablagepen faradtan nehez irni.

2020. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
a századoknál is így van pl. 1801-től kezdődik a 19. század
2020. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!