Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire kínos osztálytárssal...

Mennyire kínos osztálytárssal összefutni naturista wellness rendezvényen?

Figyelt kérdés

Olyan sztori ez mint valami szar film.

Ausztriában voltam a szüleimmel egy wellness központban amely csak naurista módon használható.

És kivel futok össze ott, a lakhelytől 300 km-re? Egy osztálytársammal. Aki épp úgy volt „öltözve“ ahogy én. Ádámkosztüm (én esetemben) az ő esetében Évakosztüm.

Ez cikinek számít?

Mert a csaj úgy tűnt el előlem mintha üldözték volna. Összefutunk hello hello hát te a szokásos sablon kérdés, a csaj ott áll egyik lábáról a másikra hát én.... ööö.. ide jöttem. ööö.

Majd eltűnt szem elől. Egész este többet nem is láttam.

Ő full cikinek élte meg ezt. Én nem. Más lett volna a helyzet ha csak egyikünk lett volna pucér, de mindketten azok voltunk (+ még vagy 100 ember aki ott volt)

Szerintetek?


2020. jan. 1. 17:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Fura szitu, kicsit Murphy.😂 Mennyi idősek vagytok?
2020. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

A leírt szitunál csak az a cikibb, hogy a szüleiddel közösen jársz ilyen helyekre pucéran perverzkedni.

(Ha igaz egyáltalán?!)

2020. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Pont ezt kellene mindenkinek átgondolnia, mielőtt belekezd: hogy nem lenne-e ciki bárkivel - de tényleg bárkivel! ofővel, főnökkel, százéves szomszédnénivel, nagybácsival, kamaszkori szerelemmel, sarki zöldségessel, stb. összefutni egy ilyen szituban...
2020. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát ahogy írtam NEKEM nem volt ciki, de neki láthatóan igen, és nem értem miért. Én is pucér voltam ő is pucér volt eleve egy olyan helyen ahol van 100 ember és MIND pucér. Ebben mi a ciki? Sztem semmi, de ahogy ő viselkedett...
2020. jan. 2. 09:27
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem gondolta végig előre, hogy ki mindenkivel futhat össze, így váratlanul érte a helyzet. Mert ugye az megvan, hogy nem mindenki szeret nudizni? Ő se. Biztos most próbálta ki először, de ő maga sem tudta előre, hogy fogja-e szeretni egyáltalán. Hát kiderült, hogy nem, illetve max. addig, amíg össze nem fut egy ismerőssel - aki ráadásul fiú, ráadásul az osztálytársa, akivel ráadásul napi szinten össze van zárva a suliban, aki ráadásul az egész iskola tudomására hozhatja nem csak azt, hogy hol találkozott a lánnyal, hanem ráadásul azt is, hogy milyen volt a lány az adott helyzetben, amiben az is benne van, hogy a lánynak egészen intim részeit is - nem csak pl. a haja színét - megkritizálhatja az egész iskola előtt, a lánynak meg majd ezután úgy kell élnie az életét, hogy ha nem is történtek meg ezek az elmúlt napokban, akármikor sor kerülhet rájuk, stb.
2020. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

" aki ráadásul az egész iskola tudomására hozhatja nem csak azt, hogy hol találkozott a lánnyal, "



Naná majd ez lesz a legfőbb dolgom, pláne úgy hogy én is ott voltam. Naná.

2020. jan. 2. 12:53
 7/20 A kérdező kommentje:

De ha így nézzük volt ott még 100 másik ember aki mindezt megteheti a lánnyal. Meg velem is.

Nekik is ez lesz az első dolguk. Naná.

2020. jan. 2. 12:54
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Szemérem. Mond ez valamit?
2020. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
A lányok eleve szégyenlősebbek, mint a fiúk. Valószínűleg én is így viselkedtem volna, de tényleg mennyi idősek vagytok?
2020. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Szemérem. Mond ez valamit?"


Egy nudista rendezvényen szemérem, ahol alap hogy mindenki pucér és ezt tudta előre. Szemérem. Aha.

Világos. Mi más.


ja és mi lenne ha nem velem fut össze hanem mondjuk a tanárával? Felköti magát szégyenében vagy mi?

Én már futottam össze Délegyházán volt ált iskola tanárnőmmel. Köszönés hát te rég láttalak hogy vagy hát jól és a tanárnő hát én is--na szia. ennyi volt. drámai mi?

2020. jan. 2. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!