Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képzeli egy naturista...

Hogy képzeli egy naturista wellness központ hogy fürdőruhás embereket is beenged?

Figyelt kérdés

Ausztria, a határtől 10 km-re eu színvonalú wellness központ. Medencék, szaunák, élményfürdők stb.

A honlapjukon és magában a fürdőben is lépten nyomon kinn van a tábla angolul németül és bizony magyarul is, hogy CSAK meztelenül használható az intézmény.

A helyzet: egy csomóan flangálnak fürdőruhában. Kivétel nélkül tirpák paraszt magyarok.

Hogy angolul nem tudnak az semmi, de ezek szerint magyarul se olvasnak. Vagy olvasnak, csak lesz**ják az egészet.

A német/osztrák, olasz sőt kínai, japán vendégek egyikének se jut eszébe nem meztelenül lenni. A nagyarcú parasztoknak innen Mucsaröcsögéről bezzeg igen.

És a személyzet? Akinek az lenne a dolga hogy betartassa a szabályokat és a szabálky ellen vétőket felszólítsa távozásra (ennek megtagadása esetén pedig rendőri erővel eltávolíttatni az illető véglényt). A személyzet mit csinál? Zavartan riheg röhög.

Hát most hogy küldjem ki kérdezik?

Hogy hoygan? Anyukám ahogy az általad írt házirendben van épp úgy.

Közlöd vele hogy vagy vetkőzök vagy takarodsz. Ha se se se az, akkor rendőr. Ennyi.

De nem...

De miért nem?

Mert fontos a vendég? Aki elmenne ha vetkőznie kéne egy nudista intézményben?

És az nem számít hogy én is vendég vagyok, és én bizony el is megyek emiatt?


2014. júl. 3. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
:D Normális ember fürdőruhát vesz fel. Ez a naturizmus is egyfajta betegség. Én is csak röhögnék a személyzet helyében:)
2014. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Akkor én nem vagyok normális (meg a többi meztelen se). De vajon akkor mit keres a sok "nem normális" között az a nagyarcú hű de normális paraszt?

Miért nem megy a több "normális " paraszt közé?

És hay meg minket nem normálisokat egymás között nem normálisnak lenni?


Egyébként meg a személyzet nagyon ne röhögjön mert volt aki panaszt tett a vezetőnél emiatt és az aznapi teljes személyzetet lapátra tették.

Úgyhogy jobb nem röhögni mert még a végén én is panaszt teszek és akkor mehetnek munkanélkülire ott aztán majd lehet röhögni.

2014. júl. 3. 14:48
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Nekik a fürdőgatyás ugyanúgy pénzzel fizet mint aki a pötsit -csöcsit mutogatja. Aztán téged mit zavar? Szégyenlős vagy ha egy fürdőruhás nézeget ,de ha egy meztelen nézeget ,akkor meg nem? Nem jársz oda és kész, gondolom van még ilyen hely éppen elég.
2014. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem értem. Te mutogatod magad meztelenül, miért az a paraszt, aki normálisan fürdőrucit vesz fel?
2014. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

5 DOLOG LEHET:


1. kamu a kérdés

2. csipkebokor vessző

3. kukkolni jársz oda (ejnye!!)

4. a negyedik most nem jut eszembe

5. elmész te a picc. ssába!!!!!

2014. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Úgy látom, hogy az előző hozzászólóknak komoly szövegértési problémájuk van.

A központban tábla figyelmezteti a vendégeket, hogy csak meztelenül lehet bemenni. A kérdező joggal háborodik fel, hogy mit keresnek bent fürdőruhások.

Az a kérdés szempontjából tökmindegy, hogy kinek mi a véleménye a naturizmusról, akinek nem tetszik, a ne menjen be, van olyan hely bőven, ahol meg meztelenül nem lehet lenni.

A kérdező helyében - ha tényleg annyira zavarja pár fürdőruhás látványa, akkor szóvá tenném a vezetőségnél.

2014. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Ez tuti kamu kérdés, ennyire hülye senki nem lehet, hogy azon kiakadjon, hogy valaki fürdőruhában megy nudista helyre. :D Komolyan, miért FÁJ, ha 100 ember közül 10 nem meztelen? Nézegesd a többi pucérkodót, gondolom azért jársz ilyen helyre, mert ezt élvezed. :D
2014. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk azért mert kismillió háromnyelvű tábla van kinn ami mind arról szól hogy ruha nélkül!

És mert az intézmény neve NATURIST WELLNESS OASIS.

Mondjuk ezért?


>>>


Te mutogatod magad meztelenül, miért az a paraszt, aki normálisan fürdőrucit vesz fel?

2014. júl. 3. 15:57
 9/15 A kérdező kommentje:

Megmondom moért fáj. Mert az a paraszt aki nem meztelen az többnek hiszi magát nálam. Azt gondolja magáról hogy a szabályok rá nem vonatkoznak.

Hiszen kopasz kigyúrt jó kocsi jó nő hát miért is kéne a szabályokat betartani?



>>>

miért FÁJ, ha 100 ember közül 10 nem meztelen?

2014. júl. 3. 15:59
 10/15 A kérdező kommentje:

De az összes szövegértési problémával küzdőnek ajánlom figyelmébe az alábbi szitut: bemegyek egy "normál" fürdőruhás strandra pucéran. Vajon meddig lennék ott úgy? A személyzet vajon ott is csak nézne és a vállát vonogatná?

Dehogy.

Akkor itt miért van másképp?

2014. júl. 3. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!