Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit érezhetnek...

Szerintetek mit érezhetnek azok az emberek, akik egy énekes 12 éves kislányból csinálnak viccet TikTok-on?

Figyelt kérdés
Sőt, a vicc az már nem a megfelelő szó erre..

2020. jan. 3. 01:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek rutinból nyomják, mindenkit szivatnak aki nem span és nem veszélyes rájuk nézve.
2020. jan. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Miről van szó?
2020. jan. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

A humorban nincsenek tabuk.


Minden lehet vicces, a holokausztól kezdve, a halott csecsemőkön keresztűl egészen a rabszolgaságig minden.


Páran csak túl komolyan veszik önmagukat és egy iszlám terrorista viccbe rögtön rasszizmust és ezrek halálát látják bele, amikor egy iszlám vallásó pakisztáni haverommal végig ezen röhögünk. Ez egy konrét eset volt, nyílván ha azt hitte volna hogy rasszista vagyok, megítélem a vallását vagy akámit nem is beszélne velem.


Vannak rosszul sikerült viccek, memek, de tabu témák nincsenek.

2020. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg az életet tisztelni kéne és nem mindenből viccet csinálni. Az ember azon nem tud röhögni amit lelkileg komolyan átél ha belegondol.
2020. jan. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Kérdés, hol a határ a humor és a zaklatás, mások megsértése, tönkretétele között. Vannak olyanok úgy látszik, akik erre nem tudnának válaszolni, mert szerintük nincs határ. Ide süllyedt a világ. Vagy csak egyre több az érzéketlen pszichopata?
2020. jan. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A tiktok alapból elég szörnyű hely a gyerekeknek, pláne a lányoknak. Tele van pedofilokkal, meg persze rosszindulatú tinikkel, akik úgy akarnak beilleszkedni, hogy másokat aláznak. Az ottani tini "humor" fele arra épül, hogy kifigurázzák azokat, akiket hülyének neznek (jogosan vagy alaptalanul).


Sajnos nem lehet ezzel mit kezdeni. Remélhetőleg a gyerek nem veszi nagyon magára, vagy ha igen, akkor vannak körülötte olyanok, akik segítenek megértetni vele, hogy a tiktok semmit sem jelent.

2020. jan. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam a vicc már nem a legmegfelelőbb szó arra, amit csinálnak. Konkrétan bántják a hangja miatt, meg hogy sz@r énekes, stb.


De nem csak róla van amúgy szó, hanem úgy eleve minek kell bántani bárkit is? Undorító.

2020. jan. 3. 02:20
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha nekem 12 éves lányom lenne, nem engedném neki, hogy ilyen közösségi sz.rságai legyenek. Ezzel megelőzve azt, hogy belőle bárki is viccet, gúnyt űzzön.
2020. jan. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Ha rossz a hangja, miért ne lehetne megmondani neki? Nyilván az interneten nem a legkíméletesebben szoktak a felhasználók kritizálni, de aki vállalja a nyilvánosságot, annak ezt el kell viselnie.
2020. jan. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt hittem a kérdésedet olvasva, hogy a külseje miatt bántják vagy olyan dolog miatt, amiről nem tehet. De ha tényleg szarul énekel, akkor miért ne lehetne megmondani neki? Nem kötelező énekelgetős videókat felrakni. (Aki nagyon énekes akar lenni, annak fel kell készülnie arra, hogy rengeteg kritika fogja érni.) Egyébként meg a szülők dolga lenne figyelni arra, hogy miket rak fel.
2020. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!