Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan építetted fel a szakmai...

Hogyan építetted fel a szakmai karrieredet?

Figyelt kérdés

2020. jan. 10. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Vállalkozóként is érdekel vagy beosztottként?
2020. jan. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Célzott, hatékony munkával.
2020. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemcsak üzletre, vállalkozásra gondolok hanem például hogyan lett egy óvónő bölcsődevezető vagy bàrmilyen szakma.
2020. jan. 10. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelentkeztem egy álláshirdetésre, ami egy egyetemi belső levelező listán terjedt, hivatalosan nem volt semmilyen portálon meghirdetve. Vezető helyettest kerestek. Utólag belegondolva minél kevesebb pénzért, minél talpraesettebbet. Mivel már az interjún keresztbe kérdeztem egy olyat, amit az ex főnököm a mai napig elmesél mindenkinek, így engem választottak. Aztán úgy adódott, hogy egy év után a közvetlen vezetőm felmondott és engem nyomtak a helyére. Majd két év után az akkori főnököm is jobb lehetőséget kapott egy társcégnél, szintén elment és az ő helyét kaptam meg, így a cégnél a szakterületem "legnagyobb" embere lettem. Ennél feljebb viszont amellett, hogy jelen pillanat nincs, nem is szeretnék kerülni, úgyhogy én többnyire a szerencsének köszönhetem a karrierem. Viszont, hogy innen merre tovább, azt még nem tudom. Egyelőre jó minden úgy, ahogy van.
2020. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!