Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan alakult volna az...

Hogyan alakult volna az életed, ha 20 évesen kapsz egy saját lakást?

Figyelt kérdés
Szerinted hogyan alakult volna a magánéleted (ismerkedés, párkapcsolat stb), vagy az anyagi helyzeted, vagy csak magában a személyiséged és jellemfejlődésed...?
2020. jan. 14. 07:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A feleségem kapott 20 évesen saját lakást, én meg beleültem a tutiba:) Arra tökéletesen jó volt, hogy tudtunk gyűjtögetni, és ugyan valamennyi hitellel, de a lakás eladása nélkül tudtunk családi házat vásárolni. Ha ez nem lett volna, szerintem 10 év mínusz, talán 15. (bátyámnak sajnos ez nem adatott meg, kb. 15 évébe telt, hogy kb. ugyanott legyen)
2020. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően előrébb lennék, ha nem is sokkal.


Egyrészt nem kellene lakótársakkal laknom 30 évesen. Másrészt az évek alatt elúszott albérletpénzekből és a mostani megtakarításomból vennék még egy lakást amit ki tudnék adni és +120 ezer passzív jövedelem lenne.


Szociálisan, párkapcsolatilag fogalmam sincs, hogy állnék. Nyilván előnyösebb lett volna pár esetben a sajt kecó, de attól még ismerkedés terén pont ugyanolyan szerencsétlen maradok.

2020. jan. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem sokban, fenntartani nyilván nem tudtam volna.

Max nem szenvedek évtizedeket halálraítélt kapcsolatokban

2020. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Az életem az utazásról szólna.
2020. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagy gázban lettem volna, mert nem tudtam volna fenntartani.
2020. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!