Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek KriszhAdvice...

Mi a véleményetek KriszhAdvice-ról? 🤔

Figyelt kérdés
twitch.tv/kriszhadvice

2020. jan. 14. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Szerencsére nem tudom ki az
2020. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%

Nem tudom ki az.

Gondolom valami noname senki.

2020. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
88%

Eleve azt kérdezték, hogy mi a véleményed róla, nem azt hogy ismered-e. Innentől kezdve nem is értem, hogy miért kell ilyen alpárian megnyilvánulni? Miért kell le noname senkizni valakit, akit nem is ismersz? Tudod ez az ember az egyik jótékonysági streamjében 652 ezer forintot adományozott egy beteg kisfiúnak (ezen kívül volt még jó néhány jótékonysági streamje). Kíváncsi vagyok, hogy te cselekedtél-e (vagy fogsz) valaha is ilyen önzetlenül.

Eleinte nekem sem volt szimpatikus, DE miután jobban megismertem, így képernyőn keresztül, rájöttem hogy rendkívül jó szívű, kedves, és intelligens ember.

2020. jan. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Tetszenek a tartalmak, amiket gyárt, jó humora van :))
2020. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
48%
Anno még jó volt, mostanra ha nem megy neki mert béna akkor az van, hogy bug vagy stream sniper, eltűnt az ön kritikája, nem tudja elfogadni, hogy mindig lesz aki több időt/energiát fektet egy dologba mint ő vagy épp szerencsésebb. Emelet azt is bénának érzem, hogy semmi háttér infó nélkül nekikezdett a DayZ és mindent a kid kommandó chattől kérdezz aztán megint jönnek a kifogások, bug, sniper vagy rossz infó... :)
2020. dec. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
37%
Csatlakozom az elottem szolohoz. Eleinte kifejezetten szerettem, de mara mar nezni sem tudom. Egy muanyag ember, aki megjatsza magat. Hatalmas egoja van, ezert keptelen elviselni ha hibazik, es ilyenkor jon a rohejes kifogasok keresese alt. a stream sniperezes. Ha megfigyeled konnyu rajonni, hogy igen sokat hazudik. Egy pelda: Egy alkalommal lelottek dayz-ben. Nem tuda honnan kapta a lovest, igy jott a stream sniperezes ofc. Kb.: egy oraval kesobb, amikor a sokadik kerdes jott, hogy miert nullas a karaktere, mar egy teljes torenetet talalt ki egy szerencsetlen 12 evesrol stream sniperrol, akivel nem fogalkoznak a szulei, ezert azzal akar figyelmet szerezni, hogy kikapja a nagy tanacsada krisztiant stbstb mindezt onnan bullshitelte ossze, hogy vki kikapta ugy ejszaka, hogy neki lovese sem volt, hogy hol volt a masik. Massziv passziv agresszio beke szigete modra. Innentol kezdve nehez elhinni egyetlen szavat is. Ellenben minden tisztelet azert, hogy bokezuen adakozik, de O es az agyatlan pokemon seregenek a megnyilvanulasai hosszutavon elviselhetetlen.
2021. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!