Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tok azon változtatni,...

Hogyan tok azon változtatni, hogy lányosan beszélek pedig nem vok meleg? 3 nővérem van és észre sem veszem de átvettem a szokásaikat, stílusukat és tök ciki pl boltban.19f

Figyelt kérdés

Ma is melegnek néztek, pedig nem vok az. Pl mondtam hogy ez a ruha is tök cuki, de ezt jó hangosan ér mindenki engem nézett, amikor a nővéremmel mentünk próbálni ruhákat.... ez csak egy példa, amire direkt figyelek mostanában, de ezn kívül ezernyi ilyen van, csakj észre sem veszem.... mit tehetek?


heteroszexuális vagyok, de fiú barátaim nem nagyon vannak/voltak, a férfias dolog úgy nem érdekeltek sosem, gondolom a tesóim hatására, viszont én lányba tudok szerelmes lenni, voltam is szerelmes és nagyon fájt a visszautasítás. Edzőterembe is járok a nagyobbik nővéremmel, szóval jó kis alkatom van, de ez nem ssegít sokat :(


2020. jan. 15. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne használd a vok es a cuki szót, és máris jelentősen javultak az esélyeid. Az öltözködés sokat tud dobni a megjelenésen szintén
2020. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Általában a nővéreim szoktak "öltöztetni" olyan ruhába ami szrintük cuki, de akkor már nem mondom hogy cuki, de nem veszem észre, mert használom és csak ha figyelek akkor tűnik fel.
2020. jan. 15. 15:28
 3/9 zol56 ***** válasza:
100%

Az első hozzászólást én is írhattam volna.

Egy mondatban vok tok. Cuki szupcsibubcsi és a hasonló szavakat rakd el. Ne a lánytesóid öltöztessenek. Legyen saját férfias stílusod és ízlésed. Ha jársz konditerembe a saját érdekedben ne beszélj sokat. Ne mindenhova a lánytesóiddal járj, de ha mégis ne legyél cuki. Legyél férfi

2020. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasi a csajok szerint "cukin" öltözkodik ott már gáz van. Inkább alakítsd ki magadnak.
2020. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értlek, mert a férjemnek is 3 nővére van, akik imádták és imádják a mai napig a későn született egyetlen öcsikét, de még sehol nem nézték melegnek.

Kifejezetten férfias, úgy beszél, úgy mozog, úgy öltözködik, ahogy ez egy férfitől elvárható.

Nekem egy bátyám volt és egy öcsém, ráadásul anyánk lelépett, így még női példa sem volt előttem. Mégis nőies vagyok, soha nem kellett erőltetnem, vagy bizonygatnom.


Én nem akarom belédbeszélni, hogy meleg vagy, de lehet egy önmagaddal folytatott őszinte "beszélgetés" megérne egy misét.

2020. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó nekem is lelépett az apám amúgy azért nem ilyen a férjed mert mindenki más és énis más vok. Én átvettem ő nem, vagy ő vele máshogy bántak nem tom. de azt elmondom a többieknek, hogy nem akarok kevesebb időt tölteni a testvéreimmel, mert nagyon jó velük lenni és nem fogok ezért, inkább a beszédemen kéne vmit változtatni. vagy nemtom. mondjuk a ruháimon sem, mert jólesik ha pl cukinak tartanak a nővéreim. de nah, lehet erről még beszélek velük hogy öltöztessenek fel macsósra XD
2020. jan. 15. 15:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Általános iskolába volt egy osztálytársam akit mindig azzal piszkáltak hogy meleg.

Volt egy húga, és úgy emlékszem a szülei is elváltak és az anyjával éltek.

Mindig lányokkal barátkozott.

Már két barátnője is volt.

2020. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

cuki helyett -fas/za.

és minden mondatodba fűzd: "ba/zdmeg" és lépten nyomon bu/ziz le másokat még az apró jelnél is, s voálá. már heteo is a viselkedésed. (Szóval légy egy tahó fa/szkalap)

2020. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerlek, nem làttalak éleőben, de ahogy írsz az szörnyű, és igen az jön le belőle, hogy meleg vagy. Ahogy a többiek is írtàk szokj le ezekről a tok, vok, tom rövidítésekről. Ahogy a mondás is tartja a vagyok és a vok közötti egyetlen különbség az agy hiànya. Plusz, mi vagy te a nővéreid jàtékbabàja? Talàld meg azt a stílust ami neked tetszik, ne azt ami nekik.
2020. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!