Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki lenne babakocsira való...

Ciki lenne babakocsira való napernyővel mászkálni? 16/l

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy következő héttől gyakorlat lesz, vagyis nem lesz olyan egyszerű a helyzetem, hogy kilépek a házból, megyek iskolába aztán kibírom nap végéig. Átlagnál fehérebb a bőröm, amit szeretek is, hátránya viszont az, hogy 5 perc sem kell, hogy az arcom olyan vörös legyen mint egy főtt ráknak és egy érett paradicsomnak. Még télen is vöröslök a napfény miatt, de nyáron leírhatatlanul pocsék. Ma, előbb jutott eszembe a napernyő, csakhogy ami megfelelő méretű lenne, az csak a babakocsira való... Nem hercegnőset meg ilyesmire gondoltam, hanem egy színűre, pl barna vagy fekete. Esernyővel nem mászkálok, és túl sok helyet foglal is el, más napernyőt pedig nem találtam a babakocsira valókon kívül.


Jövő hétfőn kezdődik a gyakorlat, és minden héten máshol leszek. A harmadik héten a gyakorlati helyen a 18. kerületben van ki tudja hol, én meg 3. kerületben élek. Míg odaérek, még az arcom lejön, már csak azért is mert ha igaz az útvonaltervező akkor 44 percet kéne gyalogolni, a maradék idő abból a másfél órából várakozásra és tömegközlekedésre menne el.


Nagyon kínos és felismerhető lenne, és ha igen, mit csináljak? :/



2018. jún. 13. 22:12
 1/2 anonim válasza:

Tuti meg fognak nézni páran de ha ilyen érzékeny a bőröd akkor inkább vállald be.Szerintem cikibb amikor valaki teljesen piros arccal mászkál mint ha 40 percre esernyővel és utána nincs semmi baja.

Amúgy átérzem a problémád mert és is nyári munkázok csak én az odaút mellet(ami kb 40 perc) még az ovi udvarán ácsorgással is kiegészül.Én is könnyen leégek szóval "vámpír üzemmódban" leszek.:D

Ha elfogadsz egy tanácsot az esernyőhöz akkor legyen fekete(fekete mindenhez megy).:)

Sok szerencsét a nyári munkához és remélem hogy sikerül túlélned.

16/f

2018. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyugi, senki sem fogja tudni, hogy babakocsira való. :-)
2018. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!