Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veled történt már olyan, hogy...

Veled történt már olyan, hogy találkoztál rég nem látott volt középiskolai vagy általános iskolai osztálytársaddal, és ő nem nagyon akart megismerni?

Figyelt kérdés

De nem azért mert nagyon megváltoztál külsőre! Velem még nem, akikkel nem sokat beszélgettem akkoriban, azért azokkal is üdvözöljük egymást. De egy ismerősöm mesélte, hogy korábbi osztálytársával futott össze, amikor hazalátogatott, és az csak egy távolságtartó "jó napot"-tal köszöntötte őt, pedig mindig tegeződtek és tudomásom szerint sosem voltak rosszban.

Jó, a legtöbb ember siet valahová és nem mindenkinek van ideje órákig dumálni, még akkor sem ha régen látták egymást, de szerintem attól még megismerhetné.


2020. jan. 20. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Az általános iskolai osztálytársaim konkrétan egyáltalán nem ismernek meg. Igaz én se nagyon akarok megismerni pár embert, de ők tettek arról hogy azt a nyolc évet végigszenvedjem a piszkálódásuk és szekálódásuk miatt, szóval :D


Egyébként az nagyon fájt amikor az egyetlen ember, akivel tényleg nagyon jól kijöttem általánosban, elment mellettem az utcán úgy, hogy ráköszöntem, és ő még rám is nézett, és semmi szia, de még egy rhadj meg se. A többiek meg hidegen hagynak.


Amúgy idén érettségizem, kíváncsi leszek a középiskolai osztálytársaim közül hányan fognak majd "nem megismerni" az utcán.

2020. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer egy barátnőmmel voltam és ráköszönt az egyik volt osztálytársam, és beszéltek pár mondatot, engem meg közben észre sem vett :D Azóta sem tudom, hogy nem ismert meg (kb. semmit nem változott a külsőm) vagy direkt ignorált, mert amúgy sosem voltunk jó barátok a suliban.
2020. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Az általános iskolaiak nem ismernek fel, amelyik meg esetleg felismer (vagy épp olyannal van aki felismer) gyanúsan gyorsan tűnnek el a helyszínről. Engem is vertek, csúfoltak, aláztak 8 évig. A gimiseket nem szoktam látni, sok faluból voltunk összezárva és nem egy helyre mentünk tovább, a többséget nem is láttam érettségi óta.
2020. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok csak, de volt olyan, hogy ballagás után 1 évvel a volt középiskolai osztálytársam láttak, hogy észrevett Budapest egyik

plázájában, mentem vele szemben, tök hangosan ráköszöntem hangosan, hogy "Szia xy", erre rám sem nézett, csak egy nagyon halk "szia" jött ki a száján, de látszólag az is nehezére esett... Sosem voltunk rosszban, annak ellenére, hogy rámászott a volt barátomra (miközben volt amúgy barátja).Tudtam, hogy elég bunkó, de azt nem, hogy ennyire. Na mindegy, szarul esett, de ő a szánalmas, nem én.

2020. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az általános iskolai osztálytársaimra már csak haloványan emlékszem, negyedik osztályosan kimentettek a c-k közül. Ha fel is ismerném őket, inkább ignorálnám őket. Sok mocsok...


A gimis osztálytársak mennének, egy-kettővel viszonylag rendszeresen találkozom...

De egyébként letojom őket is magasról.

19F

2020. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!