Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok akik fehérneműs, kissé...

Lányok akik fehérneműs, kissé erotikus képeket raktok ki magatokról közösségi oldalakra nem zavar titeket, hogy rokonaitok, közeli családtagok is láthatják a képeiteket?

Figyelt kérdés

Engem személy szerint nagyon zavarna, ha ilyen képpel bármelyik családtagom vagy akár tanárom, távolabbi rokonom stb stb találkozna az interneten.

Vagy én vagyok túl konzervatív?


2020. jan. 20. 22:05
 1/2 anonim válasza:
100%
Nagyon zavarna, ezert nem teszek ki, meg furdoruhast sem. Szerintem ez nem oda valo. Persze minden generacio es tarsadalminreteg maskepp gondolkodik a temarol szerintem
2020. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam ilyen képeket kirakni,viszont van egy fürdőruhás képem,aminek volt egy adott célja is (Nem érdekel ha más ezt a magamutogatás leplének és bemagyarázásának gondolja)

Leírom mellette hosszasan,hogy akár internetes akár személyes bántások,zaklatások mások testével,testalkatával kapcsolatban egy számomra elítélendő dolog és harcolni szeretnék ez ellen,illetve azon emberek mellett is akik nem mernek bikinit vagy olyan ruhát felvenni,ami mutatja a hegeiket,narancsbőrt,amiatt mert szégyenlik.Egy kis reménylöketet és motivációt szerettem volna adni ezzel,hogy aki a közösségi médiának vagy akár mindenkinek szeretne megfelelni próbálja elfogadni magát,még ha nehéz is.

Elnézést,hogy eltértem a tárgytól csak le szerettem volna írni,ami ezzel kapcsolatosan eszembe jutott.

2020. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!