Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavar mindenkit annyira...

Miért zavar mindenkit annyira az, ha valaki rendszeresen, napiszinten írogat nekik Messengeren?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Mert rohadtul idegesítő. Annyi fontos mondanivalója napról napra, újra és újra senkinek nem lehet, hogy állandóan írogatnia kelljen. Ha meg semmit nem akar mondani, akkor a nagy semmit meg ne írogassa, csak idegesít és feltart, és még nekem kell gondolkodni hogy udvariasan hogy rázzam le, és a végén még én vagyok emiatt a rossz.
2019. dec. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

A legjobb barátaimtól nem zavar, mástól igen.

Mit írsz nekik?

2019. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a két kezem összeteszem

Ha kedvelem írjon csak amennyi jól esik

Persze ha minden mp ben irna az mas lenne de egy napi szintu kapcsolattartas szerintem teljesen rendben van

2019. dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
#1 Csak annak zavar akire te nem vagy kíváncsi. Ha engem zaklatna az akibe szerelmes vagyok. Nem küldeném el az anyjába is.
2019. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Azért zavar mert zavaró, fárasztó.


Nyilván nem ugyanaz a helyzet ha az embernek a párja vagy haverja ír, vagy egy olyan akivel nincs különösebb kapcsolata és nem is akarja hogy legyen.


De még ismerőssel sem kell napi szinten beszélni, mert egyszerűen vannak napok mikor nincs miről. És a céltalan társalgásnak sincs semmi értelme. Vagy pont ugyanúgy fárasztó mikor valaki a másik oldalra esik át és folyamatosan a maga mély tartalmú gondolatait akarja megosztani velem újkori prófétának gondolva magát.


Illetve a legfőbb baj, hogy ha valaki ír, az el is várja, hogy a másik azonnal válaszoljon. Unatkozik, nincs dolga, és megpróbálja a másikat erőszakosan bele rángatni egy véget nem érő, 0-24-es beszélgetésbe, ami valljuk be egy idő után egyszerűen fárasztó. Aztán ha nem ír vissza akkor jönnek az "elolvasta de nem ír vissza, vajon miért" kérdések a gyakorira.


Ráadásul ha barátokról, párkapcsolatról van szó, akkor sokkal jobb telefonálni vagy összeülni fél-egy órára, esetleg közös programot szervezni és nem egymás nyakán lógni egész nap.

2019. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom, én a legjobb barátaimnak/csoportba nagyon gyakran írogatok.. szerintem zavarja őket, de... XDD
2019. dec. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!