Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra mi ad értelmet az...

Számodra mi ad értelmet az életednek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 04:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

Eddig, sok ideig a tervek, az álmodozás. De rájöttem, hogy az álmodozás veszélyes, mert hamis, vagy nehéz célokat adhat és eltereli a figyelmet a jelenről, elveszi az időt, amikor cselekedni kell és ezért vagy túl nehézzé válik a cél elérése, vagy elérhetetlenné.

Most már az egyensúly megteremtése az életemben, a hibák kijavítása, a boldogság elérése a cél.

2020. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Hogy elérjem azt az életminőséget magam körül, amiről úgy hiszem, hogy megérdemlem, és el tudom érni.
2020. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%

#11 ezt már Rowling megmondta: "Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni".


Sajnos pedig ez jellemző az emberiségre. Mindig valamire vágyik, küzd érte. Nekem is sok álmom van, és sajnos eléggé erős már az a vár...

2020. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Minden olyan dolog, ami nem múlandó.
2020. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%
Az utazások, annyira csodálatos más embereket, más kultúrakat megismerni.
2020. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Az álmaim és a tudásvágyam bizonyos dolgok iránt: filozófia, vallás és az ókori történelem.

Szeretném megtudni milyen egyszerre szeretni és szeretve lenni.

2020. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
46%

#13 de hiszen ez az élet értelme, az élet rendje! Hogy küzdj valamiért. Munkába is azért jársz be, hogy "megküzdj" a pénzért amiből kaját veszel meg fizeted az internetet. Vagy pl hogy elmenj nyaralni.


Ez nem csak az emberiségre jellemző, hanem az állatokra is. A macska is azért egerészik, azért "küzd" az egérrel, hogy legyen mit ennie, illetve ha kölyke van, neki legyen mit ennie, ergo ne haljon ki a faj. Persze ő ezt nem fogja fel, mert benne ez egy természetes ösztön.

2020. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
83%

Semmi

Szerintem az életnek semmi értelme nincs se azzal nem csinálunk semmit ha jól élünk se azzal ha bűnözők vagyunk.

Az élet felesleges de eszemben sincs meghalni es csak egy ok miatt : képtelen lennék megtenni ezt a családommal nem az kegyetlenseg lenne meg hát valami okból csak meg születtem (hogy szívjam a levegőt) mindegy fogalmam sincs az emberek félnek erről beszélni de szerintem tök felesleges félni attól hogy az életnek semmi értelme mert nincs ennyi..

2020. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
A háziállataim. Sajnos más már egyáltalán nem.
2021. jan. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
72%

A gyermekeim, az ő jólétük, egészségük.

36N

2021. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!