Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen gyakori, hogy...

Tényleg ilyen gyakori, hogy valakit csak úgy megtámadnak/kirabolnak?

Figyelt kérdés
Már pár éve Pesten élek. Rengetegszer sétáltam egyedül a neccesebb kerületekben is(X,VIII), volt hogy 100 ezer forinttal a tárcámban. De egyszer sem fordult elő hogy belém kötöttek volna. Pedig nem vagyok túl indimitáló kinézetű. Csak szerencsém volt?
2020. jan. 26. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Miaz h indimitáló?
2020. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Vannak tipikusan olyan "áldozat" kinézetű emberek, mint pl én is, akibe boldog, boldogtalan beleköt.

Nyilván olyanba, akitől bármilyen erős védekezés várható, nem fognak belekötni.

2020. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Velem még sosem történt ilyen. Általában megbékéltek a gondolattal, hogy CSÓRÓ VAGYOK xddd
2020. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Ezek szerint nem nő vagy.
2020. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Én olyan szegény vagyok, hogy a rabló amikor meglátott, adott egy 5ezrest
2020. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Én is szoktam necces helyeken járni, igaz, nem éjjel, de még sose kötöttek belém Pesten a 10 év alatt.

Eléggé "nyomi" lány vagyok, akiről lerí, hogy összesz*rná magát már attól is, ha kicsit hangosabban beszélnének vele, alacsony is vagyok... Bár lehet, hogy az öltözékem alapján az is lerí rólam, hogy maximum 2500 Ft van nálam meg egy posvány samsung telefon, aminek a képernyője vagy bekapcsol vagy nem, aktuális kedvtelése szerint. Megerőszakolni persze meg tudnának ettől még, de arra meg biztos keresnek inkább valami nőcisebb csajt, mert olyanból azért elég sok van.

Van olyan barátnőm viszont, aki jól is néz ki, a ruhái is jók, tényleg sok is a pénze, de őt se rabolták ki még sehol, nem kötöttek belé, pedig ő még éjszaka is mászkál többet, mint én. Meg úgy igazából egyetlen ismerősömtől se hallottam még, hogy megtámadták és kirabolták volna.

(Egyvalakiről tudok, akit kiraboltak Pesten, de az úgy történt, hogy valami bulizós helynél az utcán "összehaverkodtak" valakikkel részegen, aztán miután szétváltak, konstatálták, hogy a pénztárcájuk sehol...)

Ennek ellenére szerintem senkinek nem árt a veszélyesebb környékeket elkerülni, ha csak tehetjük, az ördög nem alszik...

2020. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez olyasfajta kérdésfelvetés, hogy "valakit elüt az autó, valakit meg nem", persze lehet benne sokminden, meg sajnos vannak áldozat-típusok is, vagy akikről azt feltételezik: nem igazán tudják megvédeni magukat. Ettől függetlenül az "én is olyan vagyok, x éve járom a borzalmas helyeket de nem kötöttek belém" nem segít, sőt, a megtámadottak esetleg még rosszabbul érezhetik magukat, ha ezt olvassák.
2020. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sokat jártam arra felé vannak fura alakok de még semmi gond sem történt maximum kért egy 100 Ft adtam neki helyette egy kiflit nagy cucc.
2020. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Nagyban függ attól is, hogy milyen helyen mászkál az ember. Pestről nem tudok nyilatkozni, de ahol Győrben dolgozom, olyan környék, ahol csak a környezetemben/ismeretségi körömben legalább 5 embert raboltak ki. Aki ismeri Győrt, gondolom sejti, melyik városrész. Napi szinten járok arra, tőlem max. cigit, vagy gyújtót kértek, esetleg 100 forintot. "Curva negyed" a vasútállomás felé szintén ilyen hely. Én megúsztam kirablás nélkül. Saját idős munkatársamat is kirabolták. A töltésen megtalálták az üres pénztárcát, eldobott táskáját. Persze a támadót soha nem találják meg, de a szerencsétlen ha hívja a rendőrséget, akkor még ő szív, mert az egész éjjelét a kihallgatással kell töltenie. Másnap menjen dolgozni újra. Férfi ismerősömet nekiszorították a falnak ketten, az egész havi fizetése nála volt, semmi esélye nem volt. Ilyen helyzetben inkább odaadja az ember ami nála van. Ő még feljelentést se tett, mert 0% az esélye, hogy megtalálják őket. Ezt használják ki a népművészeti agyagedények.
2020. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!