Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SEGÍTSÉG! Este nagyon meleg...

SEGÍTSÉG! Este nagyon meleg van, de nem merek kitakarózni, mert félek, hogy megtámadnak a szörnyek! Valami klassz tipp?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 22:47
 1/10 Mael válasza:

???

Kifli.

2018. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vágj lyukakat a takaróra.
2018. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Todboy ***** válasza:
100%

Rendben, lefekvés előtt csinálj úgy, mint a kutyák, az ágyadon fekve lépegess körbe, így erőteret felhúzva magad köré.

Én kiskoromban még akciófigurákat helyeztem az ágyam köré, hogy azok védjenek meg a szörnyektől és a rossz álmoktól.


Aludj jól.

2018. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Verd át a szörnyeket: aludj az ágy alatt.
2018. máj. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel te a sütiszörnyektől tartasz. Mára már bizonyított a létezésük, ezért megértem a problémádat. Talán tudok adni egy jó tippet. A sütiszörnyek köztudottan éjfélkor jönnek elő, és hajnali négyig tartózkodhatnak az odújuktól távol. Tehát éjfélig nyugodtan kitakarózhatsz, esetleg állítsd be az ébresztődet 23:50-re minden éjjel, hogy utána betakarózz. Ugyanígy 04:00-re is, és akkor meg kitakarózol. Így azért nem kell az egész éjszakát átvészelned a takaró alatt. Köztudott az is, hogy a sütiszörnyektől két dolog nyújt kellő védelmet, az egyik a takaró, a másik pedig az édesség. Tehát az említett lehetőségen túl esetleg kipróbálhatnád, hogy mondjuk telerakod a ház minden részét csokikkal, süteményekkel, édességekkel a szobádat leszámítva. Remélem, tudtam segíteni
2018. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Takarózz lepedővel lol
2018. máj. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Még nagyon gyerek lehetsz, eljön majd az idő, amikor megtapasztalod, hogy a valódi szörnyek az emberek közül kerülnek ki, a mesékben, filmekben kitalált szörnyek bizonyos emberekhez képest kedves figurák.
2018. máj. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megértem az érzést.

Biztonságérzetet nyújt a takar.


Amúgy én is nyakik betakarózó vagyok,sőt a fülemet is be szoktam takarni,hogy a külső zajokra ne ébredjek fel.

Nyáron ez elég gáz.

2018. máj. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Romeoka10 válasza:
Bérelj fel egy szörnyvadászt. :)
2018. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor kisgyerek voltam, nekem ez hatott: elképzeltem, hogy tényleg van ott egy szörny, aki csak azokat a részeimet szeretné megenni, ami a takaró alatt van (de nem tud hozzáférni :)), ami viszont kint van, azt nem szereti. Bátran ki mertem dugni mindenemet, mert tudtam y hogy azt nem szereti és nem találja finomnak :)
2018. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!