Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írnátok pozitív dolgokat?...

Írnátok pozitív dolgokat? (Szorongás, depresszió)

Figyelt kérdés

Pár éve azt sem tudom mi van velem?

Sokáig depresszióba esek és szorongok aztán egyszer csak ki mászok belőle,szuper minden, ezekután el kezdek szorongani aztán minden szuper, majd szorongás és depresszió aztán újra szuper minden, de csak azért tudtam ki mászni mert nagy nehezen le győztem,mindig vissza esek olyankor kuka vagyok,nem tudok gondolkodni, lusta vagyok,nem tudok fel kelni az ágyból,enni sem akarok azt is olyankor csak azért teszem mert testvérem és anyum csinál nekem pedig semmi kedvem megenni, tisztára el hagyom magamat,több ideig rosszul érzem magamat, nagyon kevésszer érzem jól magam ha jól érzem magam akkor általában rendbe teszem magamat, ez nem csak télen van így ha nem nyáron is amikor szép az idő és süt a nap, nem régen kezdtem el dolgozni ott úgy mond jó a társaság és nem közösítenek ki.


Egy 21 éves.


2020. jan. 26. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, amikor padlón érzed magad akkor utazz el valahová, ne mai módszerrel, hanem mondjuk bringával stb. Jó messzire majd vissza :), azért vigyázz a forgalomra elég veszélyes a bringa a sok gyorshajto miatt, vagy akár menj el túrázni valamejik hegységbe stb. Az élet előtted áll :)
2020. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a gondolataid hatalomba kerítenek, vagy unalomból vagy megszokásból. Ez az őrűltség. Milyen környezetben vagy ilyenkor? ezek előtt mit csinálsz? hol a fókuszod? Régen ezt sokszor csináltam én is, mai napig elő szokott néha jönni, de ilyenkor van megoldás. A gondolatok ,a szorongás az te belőled jön ki. Kitalálmányok, rémtörténet és ilyenkor megállítjuk magunkat, az elme elhisz sok mindent amit elhitetsz vele vagy pl ilyen egy horror film is. Meg kell nyugtatni magad hogy az nem a valóság, semmi köze nincs hozzá. Ajánlom a meditálást. 22/F
2020. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Heti 3x aktív mozgás. Ez lehet akár 1 óra séta, vagy egy csoportos fitnesz edzés, akár egy uszoda...
2020. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok vele. Én egyszer, amikor viszonylag jól voltam, írtam egy listát dolgokról, amik boldoggá tesznek. Illetve hát teljesen boldoggá nem, szóval nem tudtam elnevezni... Things that make me somewhat happy lett a lista címe, és nincs is rajta túl sok minden. Az enyémen az utazás van, a cicám, a kávé, és a sminkelés, de nem ez a lényeg, írd össze saját magádnak, hogy te miket élvezel.
2020. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Iszol te rendesen?


Viccet félretéve tűzz ki célokat, tegyêl értük, szakadj ki a mindennapi mókuskerékből, járj társaságba, éldd az életed, ne mindig agyalj. Ha elfajul akkor orvos

2020. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!