Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel kéne foglalkoznom, ha...

Mivel kéne foglalkoznom, ha úgy érzem elég sok minden érdekel de mindegyikben csak “jó” vagyok és egyikben sem profi?

Figyelt kérdés

2020. jan. 28. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Én is így vagyok ezzel. Biztosan van közöttük olyan, amelyikkel a legszívesebben foglalkoznál.
2020. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A profik 99%-a úgy kezdi a dolgot,hogy nem profi,csak érdekli a dolog. Ha érdekel,akkor sokat fogsz foglalkozni vele,ergo sokkal jobb is leszel benne. Nem szabad ülni,várni a sült galambot,válaszd azt,ami a legjobban motivál.
2020. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Mi érdekel, miben vagy jó? Sokat segítene ha leírnád.
2020. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Amit a leginkább élvezel, és/vagy amiből a legtöbb hasznod van.


(Naaaagyon irigyellek, és semmiben nem vagyok "jó" se. :D )

2020. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Senki sem születi profinak. Amiben jó vagy, abban kell tapasztalatot gyűjtenéd és képezni magad.
2020. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Amit igazán közelinek érzel magadnak, amiben a legjobb vagy, amivel komolyan telik az idő, azt a területet válaszd, abban légy profi.
2020. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat érdekelnek a kölönböző társadalomtudományok(filozofia pszichológia szociológia politika) történelem aztán az építészet a programozás(meg nem vagyok profi benne de egész jól eltöltöm vele az időt😅) meeg a hangosításba is belekostoltam de azt nem nyomtam komolyabban hu most hirtelen ennyi jutott eszembe
2020. jan. 29. 00:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és köszi szépen az eddigi válaszokat😁
2020. jan. 29. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!