Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi gondoltok azokról, akik...

Mi gondoltok azokról, akik Facebookon külön albumba feltöltik a mindenféle fotóikat, de nem profi fotósok?

Figyelt kérdés
Szóval akik nem magukról raknak fel képet, hanem amiket fotóztak.
2016. szept. 11. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Valahol mindenkinek el kell kezdeni. Egy nem profi album is sikerülhet jól.
2016. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne rakhatná fel? Nem csak profi fotósok tehetnek fel képeket hanem akárki. Engem nagyon nem érdekel ki mit tesz fel.
2016. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. szept. 11. 15:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol velük? Mindenki úgy csinál hülyét magából ahogy akar. Laikusok előtt amúgy tűnhet így is "fotósnak" elég egy jó gép... de igazi fotósok csak megmosolyogják az ilyet.
2016. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már ha fotósnak tünteti fel magát az illető. Ha nem, és csak simán szeret képeket készíteni hobbiból akkor szerintem semmi baj nincs vele. Megmutatja a barátainak is ilyen módon miket csinált. 4. voltam
2016. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.
2016. szept. 11. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább ezeket a fotókat nézném, mint a sok idétlen selfit.
2016. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. szept. 11. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!