Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a boldogságtréner? Mit...

Mi az a boldogságtréner? Mit csinál óránként 12. 000-ért?

Figyelt kérdés

Egy kollegám „boldogságtrénerhez“ jár, óránként laza 12.000. Nem kérdeztem számlát ad-e mert van egy tippem....


De ez mindegy ez a navra tartozik.A kérdésem az hogy mi a lótök az a boldogságtréner és mit csinál óránként 12-ért?

Ez kb olyan lehet mint az emelt díjas fickó aki „ pénzmágiát „ küld telefonon 850 ft /perc díjért?


2020. jan. 31. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mit csinálna? Pénzt csal ki a semmiért az emberekből. Ő meg rohadtul boldog, hogy a semmiért lehúzhatja az embereket...
2020. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na hát én is kb erre gondoltam. Csak az a kérdés egy több diplomás embert hogy lehet erre bepalizni, na ez tényleg kérdés.
2020. jan. 31. 11:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A több diplomás ember nem feltétlen intelligensebb csak műveltebb, jobb memóriával rendelkezik.(Ezek persze részei az intelligenciának, de nem az egészét teszik ki) És az embereket könnyű befolyásolni, tök mindegy milyen az iskolai végzettségük, ha tudsz olvasni az emberekben.
2020. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért érdekes ez mert 12-t kiperkál erre a szarra erre a semmire, de amikor a túlóráját elnézik, és véletlenül 1000 ft-tal kevesebbet számolnak akkor ajtót feltépve ront be a számfejtésre hogy "na ne máááááá 10000 ft...." de 12-t meg kidob az ablakon
2020. jan. 31. 11:49
 5/14 nemaRendőrség ***** válasza:
50%

A pénz gonosz, add nekem

-Katolikus egyház


A pénz nem boldogít, de egy pár kedves szó igen. Olcsóbb mint egy prosti.

2020. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
#4 igaza van, ha dühöng érte, mert valószínűleg azért megdolgozott. Az meg az ő dolga, hogy mire költi azt a pénzt, amit megkeres. Lehet neked pénzkidobás, neki meg segít. Persze lehúzás, de simán lehet jobb az akinek odaadja, mint egy pszichológus. Attól, hogy valaki kitanulja még nem biztos, hogy vele született képességgel ért is az emberekhez.
2020. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 nemaRendőrség ***** válasza:
68%

Azért nem ugyanaz hogy adsz a rászorulónak egy ezrest mert nem evett két napja, vagy kirabol egy csöves.

Egyiknél ő adja ki a pénzét, másiknál elveszik tőle.


Van pár diplomám, egyetemen adok órákat, papíron az "értelmiségi rétegbe" tartozom. Mégis fizettem egyszer dupla annyit egy kabátért mint terveztem, mert azt mondta az eladó nagy vállaim vannak.


Asszony fázott múlthéten, így holnap megyünk nyaralni, mert megtehetem, már jól állunk anyagilag. De ugyanúgy felveszem a retkes 5ft-ost a földről mint mikor nincstelen voltam és éheztem.

2020. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Már bocs de inkább annak adom aki 5 évet tanult az egyetemen és 3 éves kötelező szakterületi gyakorlatot végzett mint egy kókler szarnak aki kitalálta hogy boldosgágtréner.


Én meg vagina tréner leszek az nem jó? Óránként 20.000ért lehet jönni de csak jó csajok jöhetnek.

Számla nincs.

Ez így jó lesz?

2020. jan. 31. 12:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó lesz. Ha lesz, aki megfizesse, akkor az. Nem a piac diktálja az igényeket, hanem az igények a piacot. Mi a problémád azzal, hogy mire költi a pénzét? Esetleg irigy vagy, hogy ő nélkülözhet ilyen mértékben? Mást nem tudok elképzelni. Elárulom neked, hogy jártam szakemberhez, nem tudott segíteni, hiába kitanulta. Így megoldottam magamnak az akkori problémát. Nem minden a papír.
2020. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobb módját is tudom annak hogy boldoggá tegyenek 12ezerért. :D
2020. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!