Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó vagyok és faragatlan...

Bunkó vagyok és faragatlan néha, ha elegem van mindenből . Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Ma megsértettem egy idegent (*modell kereső volt kb) és szar érzés ,nem akarok vele foglalkozni , mert igazából vicces is volt valamennyire a helyzet (kivülállóknak) ,csak szebben is közölhettem volna , hogy nem érdekel .
2020. febr. 3. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Jol tetted. A sajat erdekeidet kell nezni, hogy neked legyen jo, nem azt, hogy masnak hogy esik. Persze igazsagtalannak meg sertegetonek nem kell lenni, de ha elküldöd az meg nem bunkosag. Senki nem hivta. Meg amugy is kamu az ilyen szvl taka neki :)
2020. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ez így. A modorodon csiszolhatsz, ilyen helyzetekben gyakorold az önuralmat, számolj el tízig, mielőtt megszólalsz, stb. De egyébként ha ilyen vagy, akkor ilyen vagy. :)
2020. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék, hogy hogyan tovább: kipróbáltam egy dolgot, ami úgy sült el, ahogyan. Ez az előnyömre-, vagy a hátrányomra vált?
2020. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!