Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mondjátok meg őszintén,...

Mondjátok meg őszintén, nektek érettségire már nem volt elegetek mindenből?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, miért kell mindenkiből 5-öst csinálni. Annyira belefáradtam, hogy hiába olvasom a tételeket, amelyekből írunk, nem ragad meg semmi.

2019. ápr. 3. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hasonló a helyzet.
2019. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogy bírod?
2019. ápr. 3. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell. Bizonyára egyetemre nem akarsz menni. Miért nem veszed egy kicsit lazábbra?
2019. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akartam, de inkább kihagyom:D
2019. ápr. 3. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Ne legyél amatőr.

Hová mész továbbtanulni?

Duplázni kell aztán kész.

2019. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
#5: Ez nem így működik. Február közepéig volt a jelentkezési határidő. Most már hiába írna jó érettségit.
2019. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még csak 11.-es vagyok, de már a kisérettségire is rohadt sokat kell(ene) tanulni, de még neki se álltam... Mindenki bíztat, hogy menjek egyetemre, mert viszonylag jó jegyeim vannak, de szerintem nem fogok jelentkezni. Nem vagyok hajlandó még évekig szenvedni a iskolapadban.
2019. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Saját magadnak tanulsz,nem másnak. Ha neked elég a közepes,akkor legyen az a célod.
2019. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!