Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha elüldöztem a...

Mit tegyek ha elüldöztem a viselkedésemmel magam körül az embereket?

Figyelt kérdés
Senki nem áll velem szóba. Mindenki letiltott facebookon, vagy nem válaszolnak. Közben telnek az évek. Én meg itt maradtam egyedül.

2020. febr. 3. 23:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mit csináltál, ha elüldöztél mindenkit?
2020. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

- ráhajtottam a legjobb barátom nőjére

- megsértettem egy halott emlékét

- lenéztem a kigyúrt embereket

- megvetettem a nőket (igaz mert ők is megvetettek engem)

- perverz üzeneteket írogattam lányoknak

- sokszor bíráltam mások viselkedését

- kioktattam embereket

- folyton problémát generáltam magam körül

Azt hiszem ennyi.

2020. febr. 3. 23:37
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
Jeeee,😎😎😎😎😎😎
2020. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
És elfogytak, akikkel szórakozhatsz, te pedig még tovább szereznél szórakozni másokkal, csak nincsen kivel.
2020. febr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Van baj nem kevés xd
2020. febr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Inkább mit nem kellene tenni... :D Megérdemelted. Változz meg, sose késő. Igaz nem lesz egy könnyő menet, de ha nem vagy kritikus eset, akkor éveken belül csak meg fog térülni. Nyilván azokat az embereket már vissza nem kapod.

Legalább bánod is azt, amit tettél? :D

2020. febr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen úgy gondolom hogy igen, de azt tudni kell hogy akkor nagyon frusztrált voltam.
2020. febr. 4. 00:18
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Változtass magadon. Senkit nem szokott érdekelni, hogy éppen ilyen és olyan problémáid vannak, ha csak bajt generálsz magad körül az emberekkel. Nem kifogás, hogy frusztrált voltál. Sajnos ha beletiporsz vkibe így vagy úgy, a tüske ott marad mindenkiben. Ez ilyen, ha egy szemét alak vagy. Nyilván mindenki követ el hibákat sz.rabb időszakában. Igaz te gÄcire túllőttél az átlagon... :D Ha sikerült eldöntened, és érzed is, hogy hányingered van magadtól, akkor fejezd ezt be, és fejleszd önmagadat, viselkedj máshogy az emberekkel, próbáld meg megoldani a problémáidat, ne félj segítséget kérni stb. Nem maradhatsz ekkora világi nyomorék.
2020. febr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igazad van, teljes mértékben.
2020. febr. 4. 00:45
 10/18 anonim ***** válasza:
16%
Most amiatt vagy ideges mert Facebookon nem válaszolnak vagy letiltottak? Egyáltalán élőben találkoztok vagy csak ott beszélgettek? Ha az utóbbi akkor semmit sem számít.
2020. febr. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!