Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy közösség sem fogad be...

Egy közösség sem fogad be mert autista vagyok, és a viselkedésemmel előbb vagy utóbb leégettem magam. Miért éljek így?

Figyelt kérdés

Mindig az a baj, hogy túl gyorsan beszélek. Kényszeres mozdulataim vannak. Ragaszkodok emberekhez, és túlzásba viszem.

Örökre magányos leszek, úgy érzem. Néha már ütöm magam.

28/F


2015. szept. 8. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyenek a kényszeres mozdulataid?
2015. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egy idő után a fejemet rázom, meg az asztalon kezdek kocogni. Meg a kezeimmel kapálódzom.

És ugy néz rám mindenki mint egy bolondra.

2015. szept. 8. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azt tudom, hogy az NlCafen is melózik egy autista srác azt hiszem IT-s, és belé szeretett egy csodaszép kis nőci. Szóval türelem, és kitartás:)
2015. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindig azokat dobják el, akik a legértékesebbek.

A mai divat az, hogy legyél értéktelen, de viselkedj úgy, mint egy valaki.

Én kifejezetten azokat az embereket keresem, akik nem tömeg gyártott cuccok.

A barátom se tömeg gyártott- szerencsére-, hogy tartsam benned az erőt megsúgom, hogy a barátom az összes csaj elutasította.

2015. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Autista közösséggel próbálkoztál már?
2015. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tegnap este rámtört egy önbántós dühroham. Egyszerűen egész este próbáltam kapcsolatba lépni a normális ismerőseimmel.

Az egyikük visszaírt, hogy hagyjam békén, mert szól a barátjának. Gyűlölöm ami vagyok.

2015. szept. 10. 07:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok mint te kérdező, csak én 19 éves vagyok, és már most nem bírom tovább az egészet, ezenkívül a másik gond hogy én teljesen alkalmatlan is vagyok az életre
2015. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon különleges és csodálatra méltó emberek vagytok, és baromi szívesen megismerkednék veletek ! ;)


23f

2015. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sárancs válasza:
Egyetértek a 8-assal:)
2015. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!