Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám valamiért iszonyat...

Anyám valamiért iszonyat hangosan iszik. Valami baja lehet?

Figyelt kérdés

Anyám már pár éve olyan hangosan iszik, hogy minden nyeléskor szinte olyan, mintha egy követ ejtenék a vízbe. Már eléggé idegesít is. kb 2 éve ilyen.


Van a családban nagyon kicsi gyerek ő is néha kérdezi, hogy zsuzsa néni miért iszol ilyen hangosan?


Megnyugodtam ,hogy nem csak én hallom olyan hangosnak.


A felső emeletről hallani, ahogy iszik a konyhában.


Ezt valami betegség okozza?


Egyébként kb 8-10 éve MINDEN NAP köhög, azt mondja nem tudja, hogy mitől lehet. Nincs betegsége, csak nyáron allergiás. Kicsit fura, de tényleg így van. MINDEN NAP, ha beszél, kb 5 másodperc és köhögnie kell. Nem értem, hogy hogy nem köhög már véreset? Én fél óra köhigcsélés után már rosszul vagyok. Ő meg már 8 éve minden nap majdnem mindig köhög. Lehet, hogy ez okozza?


2020. febr. 4. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Most akkor allergiás, vagy nem tudja mitől lehet? :D


Van aki hangosan iszik és kész. Én is, nem tudok vele mit csinálni, tök unalmas hogy mindenki ezen csámcsog, mintha lehetne vele mit csinálni. :/

2020. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És sajnos rettenetes ciki vele együtt enni emberek között, mert ha iszik olyan mint egy 3 éves, aki épp ,hogy egy csepp italt le tud nyelni úgy erőlködik.


Olvastam ,hogy sok levegőt nyel aki hangosan iszik.. De hogy lehet levegőt nyelni, ha éppen iszol????


Kipróbáltam és nagyon szar érzés!!! fáj az egész torkom ha levegőt is nyelek a víz mellé.


Normálisan nem lehet inni? Én amikor iszom semmi hangja nincs. csak úgy lefolyik, mintha a pohál belső oldalán tölteném a vizet. Semmi hangja nincs.

2020. febr. 4. 14:57
 3/9 A kérdező kommentje:
nyáron allergiás, de akkor tüsszög. A köhögést senki nem tudta még megfejteni... Orvos se.. :/ és már 8-10 éve megy. kb. és MINDEN NAP!!! ha beszél, ha nevet, ha lélegzik, köhög..
2020. febr. 4. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is allergiás vagyok, nálam is alap a nonstop köhögés, nem nagy rejtély ez. :D
2020. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem vele ciko együtt enni egy társaságban, hanem az ilyen minden lében kanál emberekkel. Költözz el, ha zavar, a lehetőség adott. Az meg kizárt, hogy az emeletről, becsukott ajtóv te meg hallj ilyeneket. ;)
2020. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ajtóval*
2020. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5ös 6-os. khhmm Pedig de. Azért írom ,hogy hangos. Hidd el, hogy hallom. Részben mert olyan a ház, részben mert hangos az anyám :D
2020. febr. 4. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Én még mindig nem igazán értem, mit vársz, vagy mi a kérdés.... valaki hangosan iszik, és? Másnak meg kék a szeme, vagy épp jobb kézzel ír. De miéééért? :D

A másik meg ez a rejtélyes köhögés, ami elég nyilvánvaló okból van, és úgy értelmezem, hogy az is zavar téged...?

2020. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anyám is dettó egyfolytában köhög vagy 10 éve. Szerinte azért mert "refluxja" van, vagyis túl sok gyomorsavat termel. Bár ezzel saját magát diagnosztizáltak, orvoshoz soha nem ment ez ügyben. Főleg akkor köhög mikor éhes, ideges vagy stresszel.
2020. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!