Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Otthon nincs semmi nyugtom,...

Otthon nincs semmi nyugtom, folyton megy a veszekedés. Valamiért talán a kelleténél jobban stresszelek ezen, folyton görcsbe van a gyomrom. Mit tehetnék? (többi lent)

Figyelt kérdés

Igazság szerint a C kategóriára csinálok jogosítványt. Jelenleg nem dolgozom, teherautós munkát szeretnék ha meglett a jogsi, később pedig továbbmenni kamionra. A húgom most lett kilencedikes, és nagyon lusta. El van hízva, nem hajlandó tanulni. El lett intézve, hogy magántanuló legyen, de továbbra is csak otthon fekszik és telefonozik. Próbáltam rá hatni szépen, meg keményebben is, teljesen hatástalanul. Én szemészhez megyek, mert szerintem gond van a szememmel. Továbbá fogorvosra is szükségem lenne, illetve vannak belső fájdalmaim is tüdőm lenti részén, ami szintén ellátást igényelne. Viszont egyfolytában még jönnek azzal, hogy a hugom megint ezt csinál azt csinál és beszéljek vele. De tudom hogy semmi értelme. Nagyon sokat stresszelek ezek miatt, és nemhogy a saját gondjaim itt vannak, de még ők is folyton nyúznak ezekkel. Rendesen nem tudom mit tegyek, egyáltalán mit lehetne. Gondolkoztam, hogy elmegyek, de nincs hova. Mit tennétek a helyemben? 19/F


Köszönöm hogy elolvastad.



2020. febr. 3. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Még tanulsz, vagy már végeztél?
2020. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már végeztem
2020. febr. 3. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél hamarabb munkát találni és költözz el.
2020. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez a legjobb megoldás. Köszönöm!
2020. febr. 3. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!