Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyit ront a megítélésemen,...

Mennyit ront a megítélésemen, ha osztályozhatatlan voltam matekból?

Figyelt kérdés

Az alapok mentek, szorzás, kivonás, összeadás, osztás a bonyolultabb dolgok érthetetlenek számomra a mai napig 27 évesen, ha ránézek egy műveletre nem mond semmit, olyan mintha egy kínai mondatot kéne értelmeznem.

Próbáltak segíteni, felzárkóztatni, sikertelenül, magántanár sem tudta velem megértetni semennyire.


2020. febr. 7. 20:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Aki emiatt elitél, a hülye.

Én sem tudok számolni. Nekem az alap sem megy. Szerintem én diszkalkuliás vagyok, de anno nem létezett még matek vizsgálat, igy simán csak lustának tituláltak az "okos" pedagógusok .

Boltban dolgozom, sok pénzzel, persze a tizet a hússzal is gépen adom össze :D

De környezetemben azt látom, rengetegen vannak így. A matematika oktatás az meg kritikán aluli. A matematika csak úgy tanulható meg, ha kisiskolás korban jól megtanítják szép lassan az alapokat. Nem úgy állnak hozzá, mintha lóverseny lenne, mert úgy semmit nem lehet jól megtanulni. Matekot végképp nem.

Nagyanyám, anyám és korosztályuk még kenték-vágták a számtant, de lassabban, alaposabban tanulták. Nem ilyen agyonbonyolitott, sok értelmetlen

2020. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!