Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gázul néznek ki a...

Szerintetek gázul néznek ki a vékony lányok?

Figyelt kérdés
Vékony hosszú láb, kerek, de kicsi popsi és kis mellek. Én nagyon nem vagyok meg elégedve magammal, többen is mondják hogy a teltebbek jobbak:/ Nektek mi a véleményetek erről a külsőről?

2020. febr. 8. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem gázok és senkinek ne hidd el hogy az vagy.

Egyik testfelépítés se jobb a másiknál.

2020. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy ők a jobbak, A dagik csak irígyek. Soha nem értettem, hogy miért oké leszólni a vékony lányokat, de a dagikat meg egyből bevédik, ha megszólja valaki. Meg gondolom egy kövér lány folyton a súlya miatt panaszkodik, folyton mondogatja, hogy jól érzi magát így is, ami szerintem tök idegesítő. 19/F
2020. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon bejönnek a vékony lányok, de ha normális fiút/férfit akarsz, náluk hidd el nem ez fogja eldönteni.
2020. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyikse jobb vagy rosszabb, van akinek ez tetszik vanakinek az.
2020. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, én a vékonyakat szeretem, jó azért nem a csontsoványakat.
2020. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem pont, hogy a vékony lányok tetszenek leginkább :D.


F

2020. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem tetszenek a vékony nő, pont a szép lábuk miatt:).
2020. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Kezdjük ott, hogy nincsen olyan, hogy "A vékony lányok"


Vannak vékony lányok akik csinosak, vannak akik átlagosak és vannak akik csúnyák.

2020. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én alapból csak az atomvékony lányokhoz vonzódok.

Igen, a falat popsi pl nekem 69-ezve nagyon bejön, a látvány, a szétnyilt punci, imádom igy sokáig elnyalni, az tutti hogy szépen el is élvez tőle a lány mindig.


Úgyhogy ne halgass senkire, élvezd hogy igy vagy szép vékonyan, ahogy vagy. Azzal tudsz változtatni a sok esetleg lekostoló-cikiző hülyén, hogy ráteszel még két lapáttal a külsődre, hogy egye meg őket a penész az irigységtől, és akkor majd békén hagynak, és tudomásul veszik, hogy hozzáférhetetlen vagy :-)

Ennyi.

2020. febr. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!